reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ZAKUPKI dla mamy i maleństwa :)))

reklama
Smyk ma też on line wyprzedaż z odbiorem np w empiku. Ja już trochę rzeczy odlozylam bo młody wyrósł. .
 
Ja mam karuzele z tiny love wybrałam ja bo pózniej zostanie z niej radyjko :) a muzyczki fajne, choć ja wole z YouTube :) większy wybór a dziewczynki jeszcze na zabawki zbytnio nie reagują :)
 
Odnośnie karuzelki to najważniejszą rzeczą wg mnie jest pilot:-D Przy Dominice przydał się bardzo, bo tylko przy karuzeli potrafiła zasnąć w łóżku. My mamy używaną fisher price. Nasza kupiona za grosze bo nie było oryginalnych zawieszek-zabawek
 
Laski, wiedziałyście, że Dada ma swoje kosmetyki dla maluszków?
nowe pieluszki wprowadzili-cienkie (używałam takich z lidla na lato i były super) i właśnie te kosmetyki Dada.pl

używałyście już?
 
Widzialam właśnie w biedrze, kosmetyków nie miałam jeszcze, pieluszek używałam, właśnie kończymy paczkę dwójek, następną kupimy trójek, mam nadzieję, że równie fajne :-)
 
Sprite podobno kosmetyki fajne. Nie wiem czy znacie stronke "Sroka o", dziewczyna prowadzi blog o kosmetykach dla dzieci i kobiet w ciąży. Analizuje sklady i pisala o chyba plynie dada ze fajny. zerknijcie sobie, ja na Hippie lece z kosmetykow no i babydream. Obie firmy poleca
 
reklama
Do góry