reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ZAKUPKI dla mamy i maleństwa :)))

reklama
Jezyk, no wlasnie nie bardzo chce używana... Poczekam jeszcze bo moze sie uzbiera jakaś kaska.
Mam matę rainforest. Ale Weronika jest jeszcze za mała na nią. Mata używana, ale od brata męża wiec to inna sprawa.
 
Nulini my mamy delicol i sab simplex. Małemu raz te 1 dałam nie pomogły te 2 dwa razy dostał ale dawkę o wiele mniejszą niż zalecają i sama nie wiem. W nocy spał wiec coś podziałało.
 
Mommy bo delicol jest na nietolerancje laktozy, pomaga ja trawic a sab simplex to to samo co bobotic espumisan tylko w wieksza a dawkę. My tez mamy oba ;)
 
Ja dawalam delicol przez 3 dni bo ulewal mi okropnie a teraz przestalam bo wydaje mi sie ze jest lepiej. Sab simplex jeszcze nie poszedl w ruch bo nie jest najgorzej poki co z kolkami. Wystarczy masaz brzuszka.
 
Ja młodemu podawałam espumisan w dawce takiej jaka jest w sab simplexie i dość szybko wzdęcia przeszły.

Delicol jak pisze gosiane to enzym laktazy, podaje się, gdy są problemy z trawieniem laktozy. Nie łączyłabym, bo wtedy nie wiadomo co pomogło dziecku i w czym był problem. Kilka dni jedno i jak nie pomaga to podać drugie.
 
reklama
U nas delicol nie pomógł na wzdęcia, kupiliśmy bobotic, ale Pani w aptece dała mężowi darmową próbkę ibuvit, widać poprawę, chociaż widać, że gazy ją dalej męczą.
 
Do góry