reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakup wózka ????

reklama
Kobietki to już chyba trzeci temat na którym rozmawiamy o wózkach - coś czuję, że Aletka zrobi z nami porządek ;-)
 
Słuchajcie dostałam ostatnio od ciotki informację na temat wózków jaką znalazła w internecie. Nie wiem ile w tym prawdy ale pomyślałam że powinnyście wiedzieć. Szukałam wiecej informacji na ten temat ale w internecie nie znalazłam.
Pu
 
Moim zdaniem ladnym i wygodnym wozkiem jest deltim fokus, ma duza gondolke co oznacza duzy komforta dla dzidzi, ma male kola ale sa pompowane i caly wozek wyglada delikatnie, jedynym minusem jest ze niema skretnych kol, ale mysle ze mozna sie bez nich obejsc;)
 
Deltim Focus jest bardzo fajny oglądałam go wczoraj, lekki i łatwo się składa. Jedno ale - sprzedawca powiedział, że po jakimś czasie zaczynają skrzypieć i to nie podlega reklamacji.
A człowiek to jest głupi, jeszcze niedawno zarzekałam się, że nie kupię wózka trzykołowego, a tu ostatnio razem z mężem zaczynamy rozważać wersję four-three wózka Mikado Ox-ford MIKADO OX-FORD +FOTELIK (0-13kg) +KOCYK+WYSYŁKA 0 (166942292) - Aukcje internetowe Allegro (2 ostatnie zdjecia) bo się świetnie prowadzi i jest lżejszy od wersji tradycyjnej - wygodnie się go podnosi do góry. Szkoda tylko, ze nie ma szerzej rozstawionych tych przednich kół :-( A w tym zestawieniu malinki z granatem po prostu się zakochaliśmy, w realu wyglądał ślicznie, zdjęcie tego nie oddaje. Przez to, ze ma z przodu dość szerokie to podwójne koło, to jest stabilny, tylko ten wjazd na schody - mamy niezły zgryz :baffled:
Szkoda, że 4-kołowa wersja nie ma takiego stelaża jak np. Deltim Focus.
 
Moim zdaniem to niepoważne że takie duże uznane firmy mają takie wpadki! Nie zdziwiłabym sie gdyby rzecz dotyczyła jakichś małych producentów którzy nie mają pieniędzy na testy itp, ale takie coś - żenada i wstyd!

Agnieszka
 
Jestem bardzo zadowolona, bo widze ze producent x-landera zdazyl przed moim porodem wprowadzic nowy wozek :-) Jakas dziewczyna na forum dotyczacym wozkow pisala ze widziala nowego x-landera XA w Gdansku :-) Sa nowe kolory, ale nie wiadomo jak to jest z samymi wozkami czy wprowadzili jakies zmiany. Zobaczymy.

Albo jeszcze bedziemy myslec o tym el-jocie:confused: Juz w watku o zakupach o nim wspominalam. El-Jot producent w
 
reklama
wygląda super to fakt, ale cena troche mnie denerwuje. jeszcze zeby w tym była torba. a tu szystko w zasadzie trzeba dokupic. nie wiem czy się zdecyduję, ale na pewno jest to porządny wózek. mój mąż racjonalista ciągle mnie pyta czy ten wózek taki drogi musi być, że są tańsze. brrr...

ostatnio też wynalazłam mikado ox-ford i powiem szczerze, ze robi wrażenie. ma wszystko, co jest potrzebne, cena dobra. jest tanszy znacznie od volanta firmy implast. drugi wózek tego typu jakby Cię interesował to magical 3x lub magical 4x firmy sawex. i tu właśnie mam problem,bo wózek fajny, ale czy porządny. wygląda bardzo dobrze. może będziesz wiedziała coś więcej to ja chętnie poczytam.

do Ciebie ewitka wlaśnie pisałam tylko. jak będziesz te wózki ogladać to podziel sie opinią i ostatecznym wyborem.
 
Do góry