reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zajść w ciążę po antykoncepcji...

Podstawa to dobry ginekolog..."straszenie" to jakis koszmar! jego zadaniem jest pomagac przyszlym matkom,nie zastraszac je...przy odpowiednim specjaliscie, masz komfort psychiczny! glowa do gory!
 
reklama
Agnes tak, to jest wynik dla 4-5 tygodnia ciąży. Powtórzysz za dwa dni betę? Wtedy będzie wiadomo czy jest prawidłowy przyrost :-)
Jak to zrobić, żeby sobie odpuścić, skoro jestem dopiero na początku starań ;-) Nie da się, po prostu nie da.

Aga a dlaczego nie możesz zrobić testu dziś? Po terminie @ test wychodzi zazwyczaj o każdej porze dnia :-)


no wlasnie posluchalam i zrobilam- negatyv :( smutno u mnie jest ten problem ze ja nie wiem kiedy bede miala owulacje i w sumie to nawet nie wiem kiedy sie starac, kolezanka powiedziala mi wczoraj ze ona zaszla w ciaze miala 3 razy okres ( jakby bo pozniej sie okazalo ze to plamienie bylo) i zrobila 3 testy wszystkie wyszly negatywnie dopiero jak naprawde zle sie czula i wymiotowala od czasu do czasu stwierdzila ze cos jest nie tak, z lekkim niedowierzaniem ze to wogole mozliwe zrobila 4 test w i co dziwne wyszedl pozytywnie!!! i powiedzcie jak to jest mozliwe?
dzieki tej historii nie trace nadzieji ale sam nie wiem :(
 
Aga, bo ja troche nie w temacie, Ty miałaś @ ?? Czy tak długo się ona spóźnia a testy negatywne ??

ok no wiec tak od lutego odstawilam plastry i staralismy sie zajsc dzis mamy polowe sierpnia i nic... w maju bylam w swojej klinice i lekarz przepisal mi luteine na wywolanie miesiaczek i uregulowanie cylki , bo mialam bardzo nieregularne po tych plastrach. staralismy sie wtedy kiedy dr zalecal , kiedy powinna wystapic owulacja i nic teraz odstawilam luteine i caly cykl sie starlismy, @ nie ma. ostatnia byla 6.07. dziewczyny poradzily by zrobic test , a wiec zrobilam i negatywny... spodziewalam sie ale apetyt mam wzmozony, pucha mi stopy( a za cieplo to my tu nie mamy, + mam w miare siedzaca prace ) mam ochote na kwasne ( ostatnio drobiowa galareta z octem za mna chodzi :0 ) bylam juz w ciazy mam synka wiec pamietam jak to bylo ... tyle tylko ze te objawy mozna podciagnac niemal pod wszytko jak np. niedobor hormonow, przemeczenie itd. ... dzwonilam do kliniki i dr powiedzial zeby znow zaczac brac luteine i jak bede we wrzesniu przyjsc na konsultacje bo przez tel to tak ciezko cos doradzic ... i nie dziwne :(
 
ok no wiec tak od lutego odstawilam plastry i staralismy sie zajsc dzis mamy polowe sierpnia i nic... w maju bylam w swojej klinice i lekarz przepisal mi luteine na wywolanie miesiaczek i uregulowanie cylki , bo mialam bardzo nieregularne po tych plastrach. staralismy sie wtedy kiedy dr zalecal , kiedy powinna wystapic owulacja i nic teraz odstawilam luteine i caly cykl sie starlismy, @ nie ma. ostatnia byla 6.07. dziewczyny poradzily by zrobic test , a wiec zrobilam i negatywny... spodziewalam sie ale apetyt mam wzmozony, pucha mi stopy( a za cieplo to my tu nie mamy, + mam w miare siedzaca prace ) mam ochote na kwasne ( ostatnio drobiowa galareta z octem za mna chodzi :0 ) bylam juz w ciazy mam synka wiec pamietam jak to bylo ... tyle tylko ze te objawy mozna podciagnac niemal pod wszytko jak np. niedobor hormonow, przemeczenie itd. ... dzwonilam do kliniki i dr powiedzial zeby znow zaczac brac luteine i jak bede we wrzesniu przyjsc na konsultacje bo przez tel to tak ciezko cos doradzic ... i nie dziwne :(


kochana nie chce cie dolować ale mi lekarz mówił że jak cykl trwa dłużej niż 32 dni to najprawdopodobniej był bez owulacyjny i dlatego nie ma krwawienia więc trzeba wziąć cos na wywołanie i zacząć starania od nowa... wiem że łatwo się mówi gorzej robi ja nie niałam okresu 98dni po odstawieniu tabsów i do samego końca się łudziłam że to dzidziuś... ale nic z tego teraz już mam 10 dc i zaczynam nowe starania... trzymam za ciebie kciuki:)
 
A robiłaś badania hormonalne ?? Stosujesz dodatkowo jakąś metodę npr ?? Może warto mierzyć temp. i sprawdzać śluzik ?? czasem ma się na prawde długie cykle i owulacja występuje dużo po 20 dc. Jak nie wystąpiła wcześniej a była @ to się tego nie traktuję jako prawidłowy cykl. Po czym stwierdzasz, ze mialas prawdopodnobnie w danych dniach owulację ??
 
reklama
Do góry