reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zajść w ciążę po antykoncepcji...

Witam też chciała bym dołączyć do grona staraczek, można?? :-)
Brałam tabletki ze 3 lata ale już 1,5 roku nie biorę i właśnie mija 4 cykl starań w poniedziałek mam mieć @ więc zobaczymy... A jak u was dziewczyny długo sie staracie? Macie jakies rady :-) Wiem że najlepsza to wyluzowac sie i nie nastawiać ;p Pozdrawiam i życzę zafasolkowania
 
reklama
czarna2532 dokładnie tak jest. Nie myśleć, nie nastawiać się, nie liczyć. Czieszyć się z bliskości z M i z przytulanek:-D. Nic na siłę. Wiem, łatwo powiedzieć. Też to przerabialam. Ale na pewno ci się uda. Zacznij brać kwas foliowy. I do dzieła.:-D:-D Powodzenia.:-)
 
Hej Staraczki! Ja taka jestem padnięta że nie mam na prawdę siły na nic, brzuch już mi się prawie non stop spina... macica ćwiczy ;-) No i teraz to już tylko czekanie kiedy się porządnie rozkręci.

Wydawać by się mogło, że jak jest jedno dziecko to z drugim powinno pójść jak po maśle, a wychodzi na to, że idzie jak po grudzie ;-)
Ta niemoc nie pomaga, trzeba się poddać naturze, o ile medycyna nie może pomóc a organizm działa prawidłowo.

Anecia witaj, jak tobie dobrze... Trzymam kciuki za lekki poród, przydadzą się :-)

Oj kciuki się przydadzą... tym bardziej ze to pierwszy poród więc póki co jeszcze nie jestem świadoma co mnie czeka :-D A Tobie na pewno się uda, bo skoro jedno dziecko jest na świecie to przecież i z drugim musi się udać :-) Trzymam oczywiście kciuki!

Anecia noooo Tobie już niedużo zostało. :-):-):-)

Nooooo :szok: Własnie wczoraj tak z mężem wspominaliśmy że jeszcze niedawno byliśmy na etapie starań i myślenia "uda się czy się nie uda"... Aż w końcu doczekaliśmy się tych dwóch upragnionych kreseczek :happy: I teraz tak sobie myślę że strasznie będzie mi brakowało brzuszka :-( Ale co tam.... jak maluszek trochę podrośnie to znowu zaczniemy staranka i mam nadzieję że też się w końcu uda.

No a u Ciebie co tam? @ przyszła czy czekasz? Bo ja tak trochę nie w temacie :baffled: Ale kcuki mocno zaciśnięte żeby jednak ten wstrętny małpiszon nie przyszedł!!!!

Cześć dziewczynki, ale tu dziś pusto....
Ja już po drugiej becie, dziś wynik 1050 mIU/ml

No to jest 5 tydzień :-D Cieszę się bardzo mocno że i Tobie się udało!!!!

A tak dla ciekawych tu są normy (ja się na nich wzorowałam):
3 tydzień ciąży: 5.8-71.2
4 tydzień ciąży: 9.5-750
5 tydzień ciąży: 217-7138
6 tydzień ciąży: 158-31 795
7 tydzień ciąży: 3697-163 563
8 tydzień ciąży: 32 065-149 571
9 tydzień ciąży: 63 803-151 410
10 tydzień ciąży: 46 509-186 977
12 tydzień ciąży: 27 832-210 612
14 tydzień ciąży: 13 950-62 530
15 tydzień ciąży: 12 039-70 971
16 tydzień ciąży: 9040-56 451
17 tydzień ciąży: 8175-55 868
18 tydzień ciąży: 8099-58 176

czesc
moge dolaczyc do grona???????????
ja odstawilam tabletki 22 lipca no i mam nadzieje,ze kolejnej @ juz nie bedzie:)
pozdrawiam

Witamy!!! I oczywiście trzymamy kciuki żeby @ nie przyszła!!!! A to będzie Wasze 5 dziecko???:szok: Ja bym się chyba nie zdecydowała na taką gromadkę :-)

Witam też chciała bym dołączyć do grona staraczek, można?? :-)
Brałam tabletki ze 3 lata ale już 1,5 roku nie biorę i właśnie mija 4 cykl starań w poniedziałek mam mieć @ więc zobaczymy... A jak u was dziewczyny długo sie staracie? Macie jakies rady :-) Wiem że najlepsza to wyluzowac sie i nie nastawiać ;p Pozdrawiam i życzę zafasolkowania

Również witamy!!!
 
I ja witam nowe staraczki :-)

Anecia poród, cóż... ma swoje ciemne i jasne strony, ale skoro tyle kobiet rodziło, to i ty dasz radę ;-) Ja nie chciałam długo drugiego maleństwa bo już wiedziałam czym to pachnie, ale instynkt bierze w końcu górę i nawet poród mi nie straszny, byle tylko dzieciątko się udało zmajstrować ;-)
 
Hej dziewczyny!
Bardzo bym chciała dołączyć do Waszego grona. Mam problem. Mam 26 lat, przez 3 lata brałam tabletki antykoncepcyjne ostatnią tabletkę wzięłam w grudniu 2009 na koniec grudnia dostałam okres i podjęłam decyzję żeby odstawić tabletki. W styczniu 2010r. nie dostałam miesiączki, luty, marzec, kwiecień też nic poszłam do lekarza i w maju dostałam tabletki na wywołanie i po nich dostałam okres. Od tamtej pory nie mam okresu. Gdyby nie wywołanie to już 8 miesięcy nie mam okresu:-(. Kocham się z moim narzeczonym a już niedługo mężem w miarę regularnie. Robiłam testy już kilkanaście razy i nic tylko jedna kreska. Nie wiem co się dzieje i co robić. I jeszcze chce dodać że mam zaokrąglony brzuszek. Koleżanki w pracy mówią że wyglądam na jakiś 3 miesiąc. Od czasu do czasu odczuwam ból w podbrzuszu. Pomóżcie proszę
 
Ostatnia edycja:
hejka

tak,to bedzie nasze 5 dziecko:):):) ale ciaza 8 ,bo 3 razy niestety stracilismy nasze malenstwa w 12-13 tygodniu:)
teraz tez( jak i poprzednia ciaza,ktora w koncu zakonczyla sie sukcesem) bede brac aspiryne ,jak tylko test wyjdzie pozytywnie i miejmy nadzieje,ze wszystko przebiegnie bez komplikacji:)
pozdrawiam
 
Agnes oczywiscie kwas foliowy biore juz :) tak wiec zaczal mnie pobolewac brzuch wiec lada dzien przyjdzie @ :/ no nic bedziemy probowac dalej... dobrze ze te proby to sama przyjemnosc heh dla meza tez kupilam jakies witaminki specjalne dla facetow co o tym myslicie?
 
reklama
witam cie masz podobną sytuację do mojej ja też bez środkow farmakologicznych nie mam okresu... nawet luteina mi nie pomaga... lekarz mówi ze nie ma się czym przejmować bo po tabsach niektóre kobiety nie mają @ nawet rok! mi lekarz zalecił clostilbegyt i pomoglo co więcej ten lek nie dość że wyrównuje cykle to jeszcze zwiększa płodność może poproś o niego lekarza.. nno i zrób badania hormonalne cchociaż ja mimo zabużeń cyklu niby hormony mam ok....


a ja mam do was takie niezręczne pytanko:p zawsze po stosunku muszę lecieć do łazienki bo wszystko ze mnie wylatuje czy to normalne??? ale wczoraj ku mojemu zaskoczeniu nic ze mnie nie wyleciało dodam że dziś mam klejący śluz i teoretycznie dni płodne czy to możliwe żeby spermę w całości zatrzymał śluz???
 
Do góry