reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zajść w ciążę po antykoncepcji...

reklama
Lady no wlasciwie od 2 cykli :sorry: no a teraz lepszy numer ja wariatka jedna :sorry::zawstydzona/y: pisalam wczesniej o cierpliwosci i luzie a co oczywiscie musialam kupic tego testa no i zrobilam dzisiaj no cos mnie tknelo i co zobaczyllam ku mojemu zdziwieniu dwie tluste krechy jeszcze nie moge sie uspokoic serce mi wali jak szalone.
No co ty mówisz???Alenumer!! no to gratulacje :)
 
Widzę pustki w tym temacie a gdzie indziej tłummy że nie nadążam czytać postów...Ja w sumie modlę się żeby @ nie przyszła ale tyle cykli czekamy na te magiczne 2 kreseczki i brak @ że opadam z sił,tymbardziej teraz święta kupowanie prezentów dla maluchów z rodziny jakąś depresję przy tym łapię...na weekend wyjeżdżamy z mężem więc mam nadzieję że się zrelaksuję i przestanę obsesyjnie marzyć o ciąży,jak @ mnie znowu nawiedzi w tym miesiącu to już nie wiem co zrobię,nie potrafię o tym nie myśleć jak to jest że jedni biorą dajmy na to po 5 lat tabletki i pstryk! jest fasolka a nam się nie udaję:-(która jeszcze czeka tyle cykli co ja?tj. 5,6
 
Widzę pustki w tym temacie a gdzie indziej tłummy że nie nadążam czytać postów...Ja w sumie modlę się żeby @ nie przyszła ale tyle cykli czekamy na te magiczne 2 kreseczki i brak @ że opadam z sił,tymbardziej teraz święta kupowanie prezentów dla maluchów z rodziny jakąś depresję przy tym łapię...na weekend wyjeżdżamy z mężem więc mam nadzieję że się zrelaksuję i przestanę obsesyjnie marzyć o ciąży,jak @ mnie znowu nawiedzi w tym miesiącu to już nie wiem co zrobię,nie potrafię o tym nie myśleć jak to jest że jedni biorą dajmy na to po 5 lat tabletki i pstryk! jest fasolka a nam się nie udaję:-(która jeszcze czeka tyle cykli co ja?tj. 5,6

Przykro mi ja dopiero pierwszy ale mam stresa!Kiedy bralam tabletki nie zastanawialam sie czy potem bedzie latwo czy trudno ( w pierwsza ciaze zaszlam w trzecim cyklu,ale wczesniej nie stosowalam hormonow)-dopiero jak sie zdecydowalismy "powrocilam" na forum ale na inny temat i jak czytam to az sie boje:-(

Z drugiej strony zasad nie ma i moze to juz twoj ostatni cykl staran;-):tak:
 
Przykro mi ja dopiero pierwszy ale mam stresa!Kiedy bralam tabletki nie zastanawialam sie czy potem bedzie latwo czy trudno ( w pierwsza ciaze zaszlam w trzecim cyklu,ale wczesniej nie stosowalam hormonow)-dopiero jak sie zdecydowalismy "powrocilam" na forum ale na inny temat i jak czytam to az sie boje:-(

Z drugiej strony zasad nie ma i moze to juz twoj ostatni cykl staran;-):tak:
A to ty już o 2 sie starasz?Fajnie,zazdroszczę,już bym też chciała swoje maleństwo chiciaż 1 potem to już wszystko jedno kiedy i czy będzie 2...
 
reklama
Do góry