reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zajść w ciążę po antykoncepcji...

Hej,hej dziewczynki:sad: melduje ze @ brak , wczoraj robilam test i po raz kolejny negatywny czyli na bank to nie fasolka :no: Czekam na @ dalej hmmm dzisiaj to juz 38 dc czy jakos tak. Cycki bola tak jak bolaly ale tylko po bokach, straszne zyly mam na nich, brzuch czasami boli jak na okres, cholera nigdy wczesniej nie czekalam tak na @ jak w tym cyklu:sad: i tak dluuuuugo
pozdrawiam
 
reklama
Czesc. Juz jest po wyjeciu spiralki. I staranka sie zaczely. Gina powiedziala ze starac sie mozna odrazu po wyjecie tylko ze jest to prawie niemozliwe by zajsc w ciaze przed pierwsza miesiaczka. Czyli teraz musze czekac az ja dostane. Chyba ze @ mialam w czasie wyjmowania spiralki. Tak wiec narazie to wielka niewiadoma. Potwierdzila tez to ze jest wiekrza mozliwosc(badz ryzyko jak kto patrzy ;-)) ciazy mnogiej. Pozatym niema zadnych przeciwskazan czekania nawet do dwuch miesiecy ze starankami. Czyli niema co za duzo myslec. Wyjmujesz spiralke i mozecie zaczynac :)
 
Lea no to nie zazdroszczę takiego czekania... u mnie nadal starankowa posucha... jedyna pociecha, że na @ będę czekać bez stresowo.... ale co to za pociecha :(
 
Lea no to nie zazdroszczę takiego czekania... u mnie nadal starankowa posucha... jedyna pociecha, że na @ będę czekać bez stresowo.... ale co to za pociecha :(

:frown: Chup cus mi sie wydaje ze ta jesien to dziala niekorzystnie na nasze staranka , moze trzeba jej troszke przeszkodzic zeby calkiem nas nie zdominowala i wyluzowac hehe latwo powiedziec trudniej wykonac:wściekła/y:
u mnie atmosfera to tez kiepska w dodatku jeszcze brak tej cholernej @ , humory to mam takie jak bym brala caly czas hormony napady nerwow i placzu z domieszka smiechu. I ogolnie jakas taka rozdrazniona chodze i nic mi sie nie chce kompletnie nic!!!!!!!!!!!mam zamiar wybrac sie do pana doktora jaskiniowca zeby zobaczyl czy ze mna wszystko ok czy moze jakas cysta czy tez torbiel albo jeszcze cus innego no i niech mi wywola ta wredote bo oszaleje !!!!
 
Lea trzymaj się...
Trudno wykrzesać z siebie optymizm jak pogoda i nie tylko porzybijają.
Głowa do góry - będzie lepiej!! Tak sobie wmawiam i Ty też spróbuj.
Czekania na @ nie zazdroszczę... ciekawe jak u mnie będzie tym razem.. Pioerwszy cykl bez tabletek był jak w zegarku, ale to nie znaczy że i następne takie będą... jeszcze 2 tygodnie i się okaże.
 
witam, za 1,5 roku , w nastepne wakacje, biore slub i chcialabym sie z narzeczonym (wtedy juz mezem :D) starac się o dzidziusia. Mam w planach zaczac sie starac z dwa miesiace przed slubem.
Od paru lat biore YASMIN. Moje pytanie brzmi: ile wczesniej powinnam przestac brac tabletki? z 3 miesiace przed rozpoczeciem staran?
 
Lea trzymaj się...
Trudno wykrzesać z siebie optymizm jak pogoda i nie tylko porzybijają.
Głowa do góry - będzie lepiej!! Tak sobie wmawiam i Ty też spróbuj.
Czekania na @ nie zazdroszczę... ciekawe jak u mnie będzie tym razem.. Pioerwszy cykl bez tabletek był jak w zegarku, ale to nie znaczy że i następne takie będą... jeszcze 2 tygodnie i się okaże.

Chup dzieki kochana staram sie wyluzowac hehe staram. Bylo by mi latwiej jak ta @ by juz byla:wściekła/y: chodze jak taka bomba tykajaca........ ciekawe kiedy wybuchne..
albo niech moja @ poczeka jeszcze 2 tygodnie zebysmy mogly znowu razem marudzic;-)

Dwudziestodwulatka witaj 1,5 roku to fiu,fiu jeszcze sporo czasu. No opinie sa rozne na temat kiedy przestac brac tabletki zanim zacznie sie staranka o dzidzie. Ja np zaczelam starac sie od razu po odstawieniu tabletek i jak widac bez owocnie jak na razie. Masz jeszcze sporo czasu . odstawienie 3 miesiace przed starankami jak najbardziej , pamietaj tylko zeby zazywac kwas foliowy :)
 
Dziewczyny-odstawilam tabletki w poniedzialek (bralam 3 lata)i masakra wczoraj dostalam okres(tydzien za szybko) i to tak bolesny ze szok!I strasznie boli mnie glowa...A jak wy sie czulyscie po odstawieniu?
 
Olcia, ja bez większych zmian... tylko w łóżku było przyjemniej:zawstydzona/y::zawstydzona/y:
Lea, to już wolałabym żebyś dostała wcześniej niż za dwa tygodnie, albo jednak dopiero za rok :sorry:
 
reklama
:sorry: hej , hej Chup no to melduje ze @ zawitala dzisiaj do mnie narazie to jakies tam plamienia ale pewnie jutro sie rozkreci. Uffff nareszczie ucieszylym sie jak dzieciak!!!! humor od razu mam lepszy zobaczymy co bedzie dalej.

witaj Olcia jesli chodzi o mnie i odstawienie tabletek to:
- pierwszy normalny okres po odstawieniu dostalam dopiero po 43 dniach jakos tak (wlasnie dzisiaj), bo zaraz po odstawieniu mialam plamienie takie jak zawsze w tej 7 dniowej przerwie
- wysyp na twarzy jak nastolatka
- straszne zyly na piersiach- no i nareszcie libido wraca do normy, bo jak bralam tabsy to byla katastrofa dla mnie przytulanka nie istnialy i ucierpalo troche na tym moje malzenstwo a teraz po malu budze sie ;-) z pigulkowego snu
- no i nie zasypiam wszedzie, jak bralam hormony to moglam spac na okraglo

ogolnie to czuje sie duzo duzo lepiej bez hormonow :-):-):-) suuuuper

pozdrawiam ;-)
 
Do góry