reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zajść w ciążę po antykoncepcji...

Witam Was Drogie użytkowniczki :) To mój pierwszy post na tym forum

Niedawno odstawiłam tabletki anty. Mój ostatni cykl trwał 33 dni. Od 16 października współżyłam z moim facetem. Po siedmiu dniach od 16 zrobiłam test. Był negatywny. Zrobiłam go oczywiście rano. Z tego co było napisane zrozumiałam to tak, że czułe testy wykrywają już nawet tygodniową ciążę. Tyle, że zapłodnienie trwa jakiś czas i samo zagnieżdzenie się zapłodnionego jajeczka trwa też jakiś czas. Również stężenie Hcg w moczu rośnie w swoim tępie. Przed braniem tabletek mój cykl trwał 28 dni... Powinnam mieć okres w ten wtorek albo w niedzielę.
Dodam, że od 3 dni mam podwyższoną temperature 37 stopni. Wcześniej nie wiem jak było nie mierzyłam ;) Wiem, że to norma w dni płodne i dwa-trzy dni po nich.
Nic mnie nie boli więc to raczej nie przeziębienie. Jestem tylko jakaś bardziej śpiąca i drażliwa, płaczliwa. To może być zwykłe działanie stresu ( ciężki okres mam teraz :( ) bądź PMS.

Kiedy zrobić następny test? Już sama nie wiem co o tym myśleć. Martwi mnie podwyższona temperatura i drażliwość sutków, która na szczęscie mineła. Może to tylko panika?

Pozdrawiam

Karolina
 
reklama
Madzik witaj, ciekawe co nam te obijawy podobne przyniosą :p
Romina, nie do końca zrozumiałam kiedy powinnaś mieć @. jak się spóźnia i masz cierpliwość, to poczekaj na kilka dni po terminie @.
No i pewnie wiesz, że po odstawieniu antyków, cykl moze się rozregulować, więc cierpliwości :)
Lea28 no i jak, nadal objawy przedmałpowe, czy masz jeszcze nadzieję?
U mnie cisza totalna... nic się nie dzieje, żadnych objawów na @, ani na jej brak... coś czuję ze się przesunie (czyt. opóźni mocno) ale nie przez fasolkę, tylko rozregulowanie po tabsach :(
 
Romina poczekaj do terminu spodziewanej @ albo kilka dni po terminie i zrob test

Chup hej,hej ;-) sama nie wiem czy u mnie to zblizajaca sie @ czy hormonki mi wariuja (a ja z nimi). Jak juz pisalam wczesniej bulgotki sie skonczyly , brzuchol, jakby mniej nadety ale mam takie uczucie jakbym @ juz miala tzn brzuch mnie boli raz mocniej raz mniej a chwilami wcale :confused: i przez to co chwile do kibelka latam sprawdzic czy wredota juz jest:wściekła/y: , cyce caly czas wielgachne , a no i czuje sie jak nastolatka bo moja twarz to pikiel na pikielku takze zyc nie umierac:baffled: e na moje to @ przylezie na dniach ( sroda lub czwartek ) takze zobaczymy :sorry2: raczej moja nadzieja legla i kolejne staranka ...

No ta cisza u Ciebie to moze @ przesunie sie troszke skoro juz tak mialas wczesniej , a moze jednak nie ja tam trzymam mocno kciuki za Ciebie :tak::-) zeby tam fasolka juz mieszkala ! A nie chcesz testu zrobic?

pozdrawiam
 
do lea odp niewiem kiedy mam dostac@ odstawilam tabsy miesiac temu nie mialam jeszcze@ i niewiem nawet kiedy sie spodziewac zaraz po odstawieniu mialam 12 dni plodnych pod rzad wiec moze cos jest ale te bole dzis sa okropne 2 testy zrobilam ale neg i chyba z wczesnie je zrobilam a moj synek juz sie cieszy ze to siostrzyczka no zobaczymy
 
do lea odp niewiem kiedy mam dostac@ odstawilam tabsy miesiac temu nie mialam jeszcze@ i niewiem nawet kiedy sie spodziewac zaraz po odstawieniu mialam 12 dni plodnych pod rzad wiec moze cos jest ale te bole dzis sa okropne 2 testy zrobilam ale neg i chyba z wczesnie je zrobilam a moj synek juz sie cieszy ze to siostrzyczka no zobaczymy

Madzik no jesli odstawilas miesiac temu to teoretycznie @ powinnas juz miec , skoro jeszcze nie masz to moze byc wlasnie tak ze troszke ci sie przesunie albo faktycznie jest fasolka:-D czego zycze z calego serca i trzymam kciuki zeby tak bylo.
Takze dziewczyny czekamy dalej :sorry2:
 
No cześć dziewczyny.
U mnie cisza przed burzą trwa... mój organizm zupełnie mnie olał. Fakt że nigdy jakoś specjalnie nie odczuwałam PMS, ale teraz to już kompletnie... zero jakiegokolwiek dyskomfortu, psyche w normie, cycki plaskate... oj przesunie się wredota, przesunie... a powinna być jutro :(
Lea... no to jeszcze ze dwa trzy dni oczekiwania i wszysto będzie wiadome :) trzymam kciuki :)
Madzik - 12 dni płodnych pod rząd... to jakiś fenomen chyba?
Romina, a co u Ciebie?
 
TE DWANASCIE DNI MNIE TAGZE ZASKOCZYLO:szok:ALE KUPILAM TEN APARAT DO MIERZENIA OWULACJI TAKIE SZOKI SA WLASNIE PO TABLETKACH;-)DZIS RANO KOLEJNY TEST I CHYBA WIDNIEJE DRUGA KRESECZKA ALE BARDZO NIE WYRAZNA TYLKO MECZA MNIE TE BOLE DALEJ PRZY PIERWSZYM DZIECKU NIE MIALAM TAKICH :eek:
 
Madzik tak długa płodność po tabletkach? no tak, słyszałam o tym... że cylke wariują i zarówno bezowulacyjne jak i mega owulacyjne mogą się trafić!
życzę żeby za dzień dwa, kreseczka się wzmocniła! Trzymam kciuki....i czekam na dobre wieści!!
Mnie dziś tak zakłuło jakby w prawy jajnik że aż zawyłam z bólu... chyba @ się do mnie wybiera jednak... Już się na nią psychicznie szykuję, więc niech przyjdzie i będę ją mieć z bańki!
 
reklama
Witam moje milutkie ;-)
dzis 27 dc rano jak wstalam to tak mnie w brzuchu zaklulo ze az mi sie slabo zrobilo ale to byly sekundy i od tego czasu cisza :eek: no jak tak dalej pojdzie to beda mi potrzebne gumowe sciany hi,hi niech juz przylezie ta @ cyce caly czas wielkie, humor taki sobie, nic mi sie nie chce po mojemu to leniuchus pospolitus gigantus ;-) a co nowego to strasznie duzo sliny mi sie zbiera w buzi i tak jakby kluska w gardle no ale to raczej nic nadzwyczajnego :eek: cholera sama sie nakrecam a obiecalam sobie ze nie bede fiksowac:wściekła/y: ok czekam co bedzie.
Ciesze sie ze moge sie tu wygadac bo moj malzonek ma mnie juz dosyc:-( a to dopiero pierwszy cykl staran. Ja nawet jeszcze testu ciazowego nie mam kupionego zastanawiam sie tez nad tymi testami owulacyjnymi moze kupie sobie na ten nowy cykl. sorki dziewczyny ze tak sie rozpisalam :sorry:

Madzik no jak widnieje druga kreseczka nawet slaba to hi,hi fasolinka oj 3mam moooocno kciuki zeby tak bylo i dawaj szybko znac co i jak!!

Chup skoro juz jajnik sie odzywa to juz cos zaczyna sie dziac ;-) mi jakos po odstawieniu strasznie te jajniki daly popalic takze czekamy .

No to buziole , jeszcze pare dni i bedziemy wiedzialy co i jak!!!!!!!
 
Do góry