reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zajść w ciążę po antykoncepcji...


No kochane, tydzień minął i nie plamię. To już mam pewność, że nic mi nie będzie. Czuję się wyśmienicie. Progesteron dalej łykam w zmniejszonej dawce, tak jak na początku. Ja tam wiem, że to plamienie to najpewniej będzie to "zagnieżdżanie się". Poza tym żadnych objawów nie zaobserwowałam, jak dotąd. Troszkę mnie mdli w ciągu dnia, ale naprawdę trochę. :-)
 
reklama
:dry: mam problem a rady ginekologa zasigne dopiero za 2 tygodnie
otóz: bralam Cilest z pól roku, odstawilam na poczatku listopada bo chcemy nastepnej dzidzi, zaraz mialam @ (4.XI) no i do tej pory nie mam nastepnego, mimo ze ostatni test byl negatywny (w 2 dni po spodziewanym @) mija juz 12 dzien spóznienia, a ja nie wiem czy jednak jestem w ciazy (watpliwe chyba) czy cos mi sie rozregulowalo.
Wie któras z was jak to jest z @ po odstawieniu tabletek?
Bo mam juz dosc tej niewiedzy :wściekła/y:
 
Naur z @ po odstawieniu tabletej jest bardzo różnie-niekiedy nie chce się długo pojawić i trzeba ją wywołać farmakologicznie:-:)-(
Ja byłam w tej szczęśliwej grupie kobiet, że po 5 latach brania tabletek i po odstawieniu @ pojawiła się równo po 28 dniach i od tego czasu cykle były regularnie jak w zegarku 28-dniowe:tak:,. W ciążę zaszłam po 9 miesiącach od odstawienia:baffled::baffled:
 
Sensi dzieli za odpowiedz, niestety dalej nie wiem co mam myslec, bo istnieje szansa, ze jestem w ciazy i stad brak @
Poczekam do wizyty u gina.
 
Dobrze rozumiesz, ale byl robiony w drugim dniu spodziewanego @, a jesli sie cos poprzesuwalo (cykl dluzszy niz zakladala) to moge byc w ciazy a test tego nie wykryl.
Jutro robie drugi test.
 
Ojej trudno powiedzieć... A jakieś objawy? Bolesne piersi np.??? Po pigułach czasem laseczki mają problem z regularnymi @. I czasem dłuuugo czekają na miesiączkę. Radzę powtórzyć test. W moim przypadku było dość wesoło, bo zaszłam w ciążę zaraz po odstawieniu tabletek. Brałam Logest. Należy brać pod uwagę to, że po odstawieniu pigułek mamy do czynienia z płodnymi cyklami. W prawdzie z mężem planowaliśmy dzidziusia ale nie tak szybko!!!! Wszystkie znaki na niebie mówiły że już czas a mimo to i tak wieeeeeeeelkie zaskoczenie dla mnie. Moja córka ma już 9 lat, che brata. Ja mam już 31 lat. :))))) I wiesz co Ci powiem, byłam pewna, że na teście będzie jedna kreska tak jak za pierwszym razem bo też robiłam 2 testy. A tu wyszły dwie i to wyraźne. :))))))) Daj spokój w pierwszej chwili.... załamanie. Mój mąż się uśmiecha a ja płaczę. Płakałam dwa dni!!!! Zmiana pracy mi się szykuje a tu dzidziuś. Mąż do mnie kocham Cię a ja niedobrze mi . Nasz zarodek ma już 6 tygodni.
 
No tescik zrobiony i jest! Bedzie druga dzidzia, hihi, za pierwszym podejciem! Czyli jednak zadzialalam jak trzeba..
 
Ja jak na razie ciagle czekam, juz 3 miesiac po odstawieniu doastaje regularne @ a dzidziusia jak nie widac tak nei widac :( wszystko niby jest a fasolka nei chce sie pojawiec :confused:
 
reklama
czesc! przez 5 lat nosilam wkladke i teraz planujemy powiekszyc rodzinke ale nie mam pojecia jak to dziala po spirali, jezeli ktoras z was miala podobna sytuacje to napiszcie prosze czy od razu po wyciagnieciu moge zajsc czy tez lepiej odczekac no i czy mam wieksze prawdopodobienstwo na poronienie, poratujcie dzieki wielkie:confused:
 
Do góry