reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zajść w ciążę po antykoncepcji...

ja bralam tabletki, Mercilon, jakies 2 lata.
Teraz postanowilismy miec dziecko, minelo juz 8 cykli i nic :sick:
teraz tez liczylam ze @ nie nadejdzie, niestety znow sie nie udalo.
no i nie jestem juz najmlodsza :sick:
 
reklama
Forumko witaj!:happy::happy::happy:
Dla tych jak powiedziałaś "nie najmłodszych";-)mamy wątek pierwsze dziecko po 30-dziestce. Zapraszam serdecznie. Tam możesz się z nami wypłakać;-) Będzie nam bardzo miło!:-):-):-)
 
Witam, mamuśki! Tabletki antykoncdepcyjne odstawiłam 18 października, 23 wystapiło krwawienie, dokładnie miedzy 12 a 14 dniem cyklu kochaliśmy się z mężem, a tak mocno to 14 dnia bo był to weekend, zresztą od dawna wyjątkowy, po odstawieniu tabletek poczułąm "moc" - cudowne uczucie. W 6 dniu po miłosnych doznaniam zrobilismy test, ufff odetchneliśmy - będzie jeszcze czas aby odczekać kilka miesięcy, przygotować się do poczęcia dzidziusia. Po 3 tygodniach powtórzyłam test - pokazały się dwie kreski. Dzidziuś nie chciał czekać już dłużej :-) Jeszcze go nie widziałam na usg, bo fasolka jest malusieńka- ziarenko maku. Doktor kazał się odwiedzić w przyszłym tygodniu.
 
Witajcie kobietki!
Ja brałam pigułki 5 lat w styczniu br. odstawiłam i oczywiscie musiałam mieć wywoływaną @ potem jeszcze okazało się że mam PCO i lekarz stwierdził że będę miała problem z zajściem w ciąże. A tu około tydzień temu wielka niespodzianka zrobiłam test wyszły II lekarz potwierdził ciążę, a najlepsze jest to że zaszłam w ciążę 2 miesiące od dnia ostatniej miesiączki (przez 2 miesiące nie miałam @ wcale) więc w moim przypadku był to prawdziwy cud! Więc naprawdę jeżeli tylko uwierzymy w siebie i w to że nam się uda napewno tak się stanie! Trzymam za Was kciuki! Pozdrawiam.
 
Jest widziałam wczoraj zarodek, mój zarodek!!!!! Ba! Słyszałąm nawet tętno. Ma już 4 tygodnie i 2 dni!!!!!!!!!! Dokładnie tyle ile powinien mieć! Nie pisałam wcześniej bo troszke się bałam :( Zaczęłam plamić kilka brązowych kropel w ciągu 3 dni straaaaasznie mnie zmartwiły. Pierwsza ciąża przebiegała bez żadnych plamień, stąd moje obawy. Zaczęłam brać progesteron znaczy luteinę i jest oki. Mam wieeeeeelką nadzieję, że tak będzie do końca ciąży. :cool2: Powiedzcie, że TAK.
 
witajcie
zastanawia mnie jedna rzecz
czy jest mozliwe ze jestem w ciazy?zaczne od poczatku
jakies 2 miesiace temu bralam tabletki anty o malej dawce ale przez dlugi czas mialam rozwolnienie prawie przez miesiac stres itd potem zle sie czulam i odstawilam te tabletki dostalam niby okres bardzo skapy a raczej plamienie,nastepny dostalam tydzin za wczesnie to bylo tez tylko plamienie teraz czekam na nastepny okres ktory powinnam dostac planowo 18.niemam chyba zadnych objawow oprucz lekkiego bolu po prawej stronie jajnika no i to ze moge normalnie o kazdej poze zasnac na stojaco.moze to skutek tabletek albo...?
 
reklama
Do góry