reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zajść w ciążę po antykoncepcji...

reklama
bafinka nanowilas mnie na test i wyszla 1 krecha.Wiem na czym stoje bo dzis bede robic wszystko zeby okres dostac-lampka winka,kapiel ciepla,sexik i aktywnosc fiz.Robilam test w wielkim napieciu ale jak ujrzalam 1 kreche nie bylo mi jakos smutno.Jestem jednak dlugodystansowcem w zachodzeniu w ciaze.Cykl mi sie wydluzyl wiec bzykalismy sie w dzien b.plodny.Wiec nie ma co sie zabezpieczac w moim przypadku.Dalej jednak obstaje ze niebede sie jakos starac.Sexik dla przyjemnosci kiedy mamy ochote.Zycze Ci powodzenia.
 
kacha to rzeczywiście dziwne to przedszkole pierwszy raz słyszę żeby przedszkole zmuszało do chodzenia do psychologa.. zmianą otoczenia się nie przejmuj skoro przedszkole jest fajne to szybko się odnajdzie tym bardziej że dzieci łatwo nawiązują kontakt. co do twojego @ może cię zaskoczy szybciej niż myślisz i będziesz mieć niespodziankę:) dobre masz podejście ze się nie nakręcasz więc może się uda:)

dziękuję wam dziewczyny za wsparcie bardzo bym chciała żeby się udało....
 
bafinka zrobilam dzis wszystko co mialam zaplanowane zeby dostac ten okres i go nie mam.Mam nadzieje ze jutro juz dostane ten okres.jestem mega nerwowa,czuje sie jakbym miala eksplodowac.Niechce miec go na wczasach a za tydz.juz lecimy.A jak zamawialam wczasy w grudniu to sobie wszystko ladnie wyliczalam i bylo super do tej pory tylko teraz sie cos zrypalo.
 
cytrynowa, bafinka robiłam test który po 6 dniach po zapłodnieniu pokazuje ciąże, nie wiem jaka to czułość bo już go wyrzuciłam, ale chyba 25 bo przecież są też testy po 3 dniach.Przeczytałam w necie, że test powinno się robić 14 dni po ostatnim współżyciu (kiedy mogło dojść do zapłodnienia). Ja zrobiłam 15 dni i nie było cień cienia drugiej kreski.Cycki mam twarde, nerwy mną szarpią, sucho w pochwie- wszystko jak na zbliżający się okres.Wczoraj po tej kąpieli trochę mnie rozgrzało i poczułam podbrzusze.Ale dalej nic. Może jakiś cykl bezowulacyjny się trafił.Wkurzona jestem bo pewnie pojadę na wczasy z ciotą a tak długo na nie czekałam i ciężko pracowałam.Nie wiem może moja psycha stopuje. Współżyliśmy bez zabezpieczenia i może gdzieś mi się wkręciło że jestem w ciąży.Po organizmie kobiety wszystkiego można się spodziewać.
A u Was jak staranka?
 
kacha jak nie chcesz okresu na wakacjach to idź do gina po tabletki antykoncepcyjne... ja też myślę że testy zawodzą mi 3 dni po terminie wyszła jedna krecha a Gabiś już był w środku.. dopiero jak po tygodniu powtórzyłam to zobaczyłam magiczne wie kreseczki..



cytrynowa a co u ciebie??? tajnie że wybraliście Grecję ja też bym bardzo chciała tak myślę ze może za rok..
 
reklama
bafinka no nic czekam na okres.Co bedzie to bedzie.No to faktycznie przeboj z tym testem mialas.Jak nie dostane w przeciagu tyg.to w niedz.zrobie znow test. Przez ponad pol roku mialam cykle po 26,27,28,29 a nawet 25 dni.Wiec b.regularne byly.
cytrynowa a gdzie dokladnie lecicie?Ja uwielbiam Grecje.Moglabym byc tam co roku tylko inne wyspy wybierac.
 
Do góry