reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zajść w ciążę po antykoncepcji...

reklama
Bafinka dziś mam 26 dc ale już od 2 dni jestem nerwowa i coś podbrzusze mnie pobolewało na okres. Jak byśmy teraz wpadli to myślę, że ja i mój m bylibyśmy w mega szoku. Jakoś chyba nie jesteśmy na to gotowi (zwłaszcza że o pierwszą ciążę tak długo się staraliśmy). Jeszcze za niecałe 2 tyg. jedziemy na wczasy.Mój syn wczoraj zobaczył niemowlaka na rączkach jakiejś mamy i mówi, że to dzidzia jest a ja mu na to że dzidzia ta jest ładna.A on że chce dzidzie, to ja mu na to żeby pogadał z tatusiem. Po czym on do mnie, że chce dzidzie, żebym mu ją kupiła. Więc dzidzie na razie traktuje jak zabawkę. Jak opowiadałam potem mojemu m to nie był tym faktem zadowolony, więc on chyba też nie zdaję sobie sprawy, że mogłabym być w ciąży.Nigdy nie miałam dobrej intuicji ale w ciąży raczej nie jestem. Czekam na okres bo nie chce mieć małpy na wczasach.
A masz już regularne cykle? Będziesz się czymś wspomagać?W starankach musisz wrzucić na luz bo psycha też może dużo (ja jestem b. dobrym tego przykładem). Wiem że to trudne ale bzykajcie się dla przyjemności.Odkąd przestaliśmy się zabezpieczać to mi popęd wzrósł masakrycznie (a używaliśmy tylko gumek).Życzę owocnych bobosexów.
 
Heeeej

Ja czekam na regulacje cykli. Ostatni mial 83 dni. Teraz juz 15dc i nic sie nie dzieje. Szyjka taka sama.
 
kacha i ja @ JEST?? Gdzie jedziecie na wakacje?? my od 15 czerwca nad morze na 2 tyg jedziemy:) już sie doczekać nie mogę.. ale właśnie wtedy powinnam dostać@ dzis 10dc (cykl mam stymulowany brałąm clo i cały czas pije inofolic) może @ nieprzyjdzie....

cytrynowa a byłaś u gina?? może dał by ci jakieś leki (nie antykoncepcje) i cykle by się unormowały.. jak są takie długie to znaczy ze nie ma owulacji więc i dzidzi nie będzie..
 
Bafinka jestem w uk. Ciężko tu mi się do ginekologa dostać. Byłam u gp i powiedział że do roku może się regulować.

Teraz mam jakiegos chińskiego herbaliste doktora poleconego i niby u nie jednej pomogl na to więc może może
 
bafinka narazie nie mam @.dzis 29 dc.nie czuje sie juz ani na okres ani na ciaze.moze mi sie spozni ze stresu bo tydz.temu tak sie zestresowalam przedszkolem malego ze cala noc niespalam.ja ma przyjsc malpa to juz niech przylezie bo za tydz.w niedz.lecimy na Majorke.Bedziemy tam 7dni.urlop b.mi sie przyda bo juz jestem mega zmeczona.a wy gdzie dokladnie jedziecie?fajnie ze na 2tyg.nam ten tydz.szybko zleci.jak tam sa juz bobosexy?
 
ha ha żeby wakacje były owocne...

kacha a czy się tak zdenerwowałaś jeśli chodzi o przedszkole?? niekoci cię żeby zatestować?? ja jadę do Władysławowa:) 6 rok z rzędu tak mi sie tam podoba;) bierzemy rowery więc będzie aktywnie:) a potem w sierpniu może jeszcze do Zakopanego skoczymy.. zobaczymy jak z urlopem moim..

cytrynowa jak poczytasz w necie to może wynajdziesz jakieś ziółka na regulacje cyklu.. wiem że jest kilka takich mieszanek i wiele dziewczyn je poleca.. a jak było przed antykoncepcją? też miałaś takie długie cykle??

jesli chodzi o mnie to śluzu dużo tego z pierwszej fazy cyklu ale jeszcze nie płodny dziś już piersi po bokach bolą wiec owu się zbliża, mimo tego że po 20 do domu wróciłam po 12 godz pracy jeszcze dorwałam mojego:) a teraz on poszedł na nockę a ja odpoczywam:)
 
Bafinka przed anty cykl był 34-35 dniowy. A tu 83... Teraz jakby rozpulchniona i krótka szyjka więc może będzie normalnie
 
reklama
bafinka dzis 30dc i @ nie ma.Rano juz bylam pewna ze zaraz dostane bo podbrzusze troche czulam,krzyze pobolewaly i napady goraca mialam.Potem popoludniu przeszlo.My tez dzis sie bzyknelismy ale w celu przyspieszenia okresu.Jakos do mnie nie dochodzi ze moze ciaza.Poczekam z dzien i jak nie dostane to pewnie zatestuje.Przed wyjazdem musze wiedziec co i jak. Przedszkole mnie wkurza od dluzszego czasu.Robia z mojego 3-latka bandziora i kozla ofiarnego.Chca sie go pozbyc i uprzykszaja mi zycie.Nie daja rady.Ja z nin juz od dluzszego czasu nie mam zadnych problemow,ladnie bawi sie z dziecmi na placach zabaw,psycholog i 2 logopedki powiedzialy ze super sie z nim pracuje i ze wszystko ok.Ma typowe cechy 3-latka.Psycholog mu napisala opinie to nie na reke przedszkolu bo nie po ich mysli.Powiedziala mi ze mam zmienic przedszkole bo problem nie tkwi w dziecku tylko w przedszkolu.On chodzi teraz do przedsz.katolickiego i tam dyr.dzieli dzieci na grzeczne i niegrzeczne.Te niegrzeczne maja chodzic do poradni psych.-pedagog.bo jak nie to moga zerwac umowe z rodzicem.Czuje sie szantazowana emocjonalnie.Jak moj syn ma 1 gorszy dzien -nie slucha sie i buntuje sie to juz jest wielkie halo,mimo ze miesiac byl grzeczny.W tym roku moglismy juz sie rekrutowac to publicznych przedsz.Dostal sie do fajnego, sprawdzonego przedsz.blisko domu i mam nadzieje ze od wrzesnia bedzie spokoj.Zal mi go bo on lubi chodzic do tego przedsz teraz i nie zdaje sobie sprawy ze jest dla nich ciezarem.Ma tam bliska kolezanke i kolege i serce mi bedzie pekalo jak ich przyjdzie mi rozdzielic.Wiec ciezkie chwile przed nami.
Dobrze ze czujesz owulke.Moze zaskoczysz.Trzymam kciuki zeby sie udalo.Przyjemnych staranek.
 
Do góry