reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zajść w ciążę po antykoncepcji...

Bafinka ale testy ovu chyba nie mogą być rano? Musisz doczytac o nich.
Ziolek nie piję. Czekam na wyplate z pójsciem do chinczyka bo troche drogo tam jak się podytalam. Na @ nadal czekam. Biore castagnusa póki co.
 
reklama
Bafinka to mieliście pecha z tą ospą i łukiem brwiowym. My rok temu lecieliśmy do Grecji z chorym dzieckiem- miał zapalenie spojówek i ponad tydz.gorączkował nie wiadomo dlaczego. Na wczasach na szczęście wydobrzał i kąpał się w morzu. W tym roku był zdrowiutki więc energia go rozpierała.Nam się bardzo udał wyjazd. Za rok planujemy wyjazd do Grecji chyba na Rodos.My byliśmy na razie w nowym przedszkolu na zebraniu i jestem dobrej myśli. W następnym tyg. mamy 3 dni adaptacyjne więc też jestem ciekawa jak tam małemu się spodoba.Dzisiaj byliśmy w kinie na Minionkach i b. mu się podobało.Ja mam jeszcze urlop 2 tyg. w lipcu i tydz. w sierpniu wiec muszę jakieś atrakcje wymyślić małemu bo już nigdzie nie wyjeżdżamy na wczasy.Ja mam 3 dzień @. W czerwcu w ogóle się nie bzykaliśmy w dni płodne bo nie było okazji ale myślę że w lipcu poszalejemy bo wychodzi nam rocznica, chociaż to już chyba będzie po dniach płodnych.Co ma być to będzie.
A miałaś w tym cyklu owulację?Ja te testy używałam ale nic mi to nie dawało. Pokazywały dni płodne, bzykaliśmy się a ciąży nie było. Może ten cykl będzie owocny. Staraj się bzykać nie myśląc o ciążeniu.Wiem jest to trudne ale spróbuj.
 
Byłam na minionkach. Sa swietne ;)

Kupiłam też termometr. Będę mierzyć temperaturę. Zobaczymy czy tam się coś dzieje
 
cytrynowa mi sie lepiej podobala 1 i 2 czesc minionkow.Te jakos tak srednio wypadaja przy tych czesciach.Mojemu synkowi b.sie podobaly.Teraz w domu non stop oglada te czesci co ma.Mierzenie temp.jest b.stresujace.Czasami temp.szwankuje i niewiadomo jak to traktowac albo zmiany sa b.minimalne i niewidac wyraznego skoku temp.
Bafinka jak tam u Ciebie?u mnie jest 9 dc ale ostatnio z m nie mamy okazji do sexu wiec jak tak dalej bedzie to z tego cyklu tez pewnie nic nie bedzie.Synek dostal dzis goraczki chyba od slonca,duzo spi.mam nadzieje ze jutro juz bedzie ok.
 
Może od przegrzania gorączka?

A mi bardziej podobał się film o minionkach niż jak ukrasc ksiezyc gdzie minionki byly tlem tylko.

Dziś miałam jednorazowe krwawienie i nie wiem co o nim myśleć...
 
cytrynowa i jak tam u Ciebie? Co z tym krwawieniem?
Bafinka a co u Ciebie?
Ja mam 13 dc, sexu nie ma bo albo nie ma czasu (mały jest z nami non stop) albo się kłócimy a od 2 dni mój m ma gorączkę i gardło go boli.Więc mi ten cykl raczej odpada.Mojemu małemu we wtorek już przeszło i w środę poszedł do przedszkola.A od poniedz. mam 2 tyg. urlopu to z małym posiedzę.
 
reklama
Do góry