reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zajść w ciążę po antykoncepcji...

hej cytrynowa wiele dziewczyn ma nieregularne cykle po odstawieniu tabsów trzeba odczekać kilka cykli aż organizm wróci do normalnego trybu działanie ale nie oznacza to ze nie jesteś płodna w tym czasie więc może uda sie szybko zajść:) tego ci zycze:)
 
reklama
a byłaś u ginekologa? ja mam pco i takie sytuacje są u mnie normalne. Mi gin zawsze daje leki na wywołanie. I zaczynamy od nowa... jak tak długo nie masz @ to bardzo prawdopodobne że nie masz owulacji jeśli sytuacja się powtarza w każdym cyklu potrzebna będzie stymulacja cyklu hormonami.
 
Jestem w uk. Ciezko mi sie dostać o ginekologa. Byłam u gp ale on powiedział że po hormonach to normalne i może mi się normowac nawet rok. Jak do czerwca nie dostanę to mam iść i wtedy zacznie coś robić
 
No dokładnie. Ale tutejszy gp mówił że jesli do czerwca sie nie unormuje to wtedy zacznie działać. A to już tuz tuz
 
reklama
Do góry