reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zajść w ciążę po antykoncepcji...

Mi póki co do starań zostało parę miesięcy i już wcześniej na zaś o tym wszystkim myślę :-)
I tak sobie myślę, że jak pójdę do G to pogadam z nim o tym wszystkim i pewnie będę łykać kwas foliowy i zacznę staranka od razu po odstawieniu. Tak bynajmniej lekarz mówił, że można od razu. ;-)
Myślę, że źle nie będzie...hmmm.
 
reklama
Mozna od razu, bo teraz sa takie tabletki ze nie szkodza kiedys tej tarszej generacji mialy w sobie wiele hormonow, ale te terazniejsze juz nie i nie maja wplywu na ciaze, tzn. nie zaszkodza dzieciaczkowi. Tylko kazdy organizm jest inny, inaczej reaguje. Jedym uda sie zapierwszym razem inni pol roku, rok sie staraja, dlatego ja caly czas mam nadzieje, ze bedzie dobrze ;)
 
Właśnie. mi gin powiedziała, że te moje maja najniższą dawke hormonow i można bez obaw. aj, domyślam się, ze juz nie mozesz sie doczekac ciazy. ja tez zreszta nu ale pare miechow musze poczekac ;) Ty moze nie mysl juz tyle o dzieciaczku tylko podejdz do tego CO MA BYC TO BEDZIE i a noz widelec sie uda. nie no. za ktoryms razem musi sie udac ;)
 
no i chyba tak zrobie, bo takie nakrecanie sie i potem roczarowanie jest jeszcze wieksze, w sumie jak sie czlowiek nagina to i psychicznie blokada sie robi, ciagly stres i tez to pozytywnie nie wplywa...ale jak tylko sie uda to chyba oszaleje ze szczescia
 
Pewnie. wrzuc na luz i moze w koncu sie uda :) aj, zazdroszcze tych staranek. mi sie cholernie od jakiegos czasu marzy bobas no ale do staran trzeba jeszcze poczekac 4 miesiace. zleci jakos. i jak kiedys bede w tej upragnionej ciazy to pewnie bede plakac ze szczescia. to musi byc cos niesamowitego wiesc o tym, ze jest sie w ciazy :) aj, rozmarzylam sie
 
Pysia a czemu jeszcze 4m iesiace musicie czekac? nie mozna tak od razu? hehhe ;-) te staranka moze sa i fajne ale zobacz ile przy tym stresu ;) to znaczy juz po, bo same staranka same w sobie to mm...:cool2:
 
Witam was dziewczyny:)
Mam pytanie czy któras kiedyś miała coś podobnego a mianowicie dokładnie 8 dni temu skończyła mi się @,trawała 4 dni potem miałam 2 dni przerwy,pojawił się biały śluzik a od 2 dni mam brązowe plamienia,ani to @ ani żadny śluz,zastanawiam się dlaczego mam takie dziwne upływy :confused:
Chciałam także dodac że 5 miesięcy temu odstawiła tabletki antykoncepcyjne,pierwsze 3 miesiące @ była w miarę regularna potem już nie.Zdarzyła się także @ która przyszła po 16 dniach i trwała 3 dni...dziwne a teraz te plamienia hmmm...?

Pozdrawiam
 
hm... ja moge od siebie dodac tylko tyle, ze moze to byc spowodowane odstawieniem tabsow. U mnie tak samo pierwsze @ byly regularne a reraz wariacje, miesiac temu mialam plamienia ale przed @ 2 dni i potem dostalam ale tez trwala ze 3 dni a moze i mniej...wiec moze to to?
 
Musimy poczekać do własnego weselicha :-)
Skoro już wszystko zaplanowane no to wolę wcześniej o dziecko się nie starać :-D
 
reklama
aaaa no tak, wspominalas wczesniej ;) nie no my tez czekalismy do wesela i dopiero po weseleu dobralam do konca opakowanie anty i dopiero wtedy powoli staranka, ale w sumie juz za miesiac, dwa mozesz odstawiac, w sumie jakbys nawet i za kiesiac zaszla to nie byloby nic widac;-)
 
Do góry