reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zajść w ciążę po antykoncepcji...

Hej,

Przykro mi, że obawiacie sie, że Wam rozwale forum. Szczególnie, ze nie mam nic wspólnego z angelami, czy innymi osobami.
Abyście się nie denerwowały i w spokoju pracawały nad swoimi maleństwami, nie będę już później pisać, spróbuje usunąc konto. Za klika dni mam wizyte u gin, to mam nadzieje, ze moje wątpliwości sie rozjaśnią.
Przynaje, mój post był chaotyczny.
Okres spóźnia mi się raczej z powodu brania przez dłuuuugi czas pigułek. Nie zabezpieczaliśmy sie kilka dni przed spodziewanym terminem okresu, test ciążowy zrobiłam 1,5 tyg po spodziewanym okresie i był negatywny.
Dlatego uważam, że opóźnienie wynika z rozlegulowania hormonalnego.
Miałam nadzieje, że fakt rozlegulowania moze decydowac o tym, czy jestem teraz płodna, czy tez nie, acz rozumiem, ze nie ma opcji okreslenia tego, jak wszystko jest rozlegulowane.
Pozdrawiam Was i życze powodzenia w staraniach.
 
reklama
Hej ja po dzisiejszej wizycie jestem spokojniejsza :) Z dzidzią ok. Jest większa niż przypuszczałam :) Ja czuję się całkiem dobrze. Termin mam na 4 lutego 2014. Pozdrawiam
 
TAgusia to super ze z dzidzia wszystko ok.ja mialam termin na 8lutego a maly urodzil sie pod koniec stycznia.mysle ze na koncowke ciazy zima jest nawet dobra byleby nie bylo slisko.
 
Kwiatek u mnie narazie ciaza niewchodzi w gre.nie mam stalej pracy,tylko to zlecenie za grosze a moj nas nie bylby w stanie utrzymac.ja chce byc kiedys w ciazy ale tak za 3lata.nie chce miec w domu 2malutkich dzieci.najpierw chce sie nacieszyc malym.on jest tersz w takim fajnym wieku.a jak zapragne malenstwa to wtedy.no i meza bym musiala przekonsc.z reszta u nas trudno o sex bo maly spi z nami i zasypia po 23 kiedy my przed nim juz padamy.a jak juz to nieryzykujemy wpadka.
Kochana ja caly czas trzymam za ciebie!mam nadzieje ze wkoncu u was juz bedziebtylko do przodu bo dosc juz tego pod gorke.jak bedziesz po to daj znac.
 
hejka dziewczyny!

po pierwsze co do tej dziewczyny o nicku apatka... nie wiem komu wierzyć bo w sumie ona nic takiego nie napisała co by miało nas skłócić, a dziewczyn na tym innym wątku nie czytałam więc po prostu zostawię to bez jakiegoś szerszego komentarza i tylko powiem to co napisała kwiatuszek że nasza stara ekipa jest najwazniejsza no i tego się trzymajmy, a nowe osoby jak piszą z sensem to ok, gorzej jeśli nie...

Hejka wszystkim.widze ze cos nie dobrego dzieje sie z naszym forum.
Nuska dzieki za ostrzezezenie.troche poczytalam wasz watek i faktycznie angela u was namieszala.ciekawe po co ta klientka podaje sie pod roznymi nickami i pisze w kolko podobne rzeczy.
Kwiatek jak u ciebie maja sie sprawy z in vitro?
Anecia gratki z powodu obrony .wypoczywasz juz?ja mam teraz 3tyg.wolnego wiec caly czas jestem z malym.
Bafinka a co u ciebie?kiedy bedziesz miec urlop?

jeszcze nie wypoczywam tak maksymalnie bo własnie dzisiaj wróciłam do pracy po urlopie :-) ale już tylko jutro i w pt wizyta i myślę, że L4 mi już da bo w sumie takie dobre 2 miesiące mi tylko zostały hehe
no a Ty jak masz wolne no to korzystaj!!!!

Kasiu ja nie zwracam na to uwagi nasza stała ekipa jest najwazniejsza
Kasiu w sr mamy wizyte w zwiazku z refundacja trzymajcie kciuki

jak po wizycie kochana???????????????????????????????????????

Hej ja po dzisiejszej wizycie jestem spokojniejsza :) Z dzidzią ok. Jest większa niż przypuszczałam :) Ja czuję się całkiem dobrze. Termin mam na 4 lutego 2014. Pozdrawiam

no to super!!!! oby wszystko szło po Twojej myśli! a jak Twoje wyniki? i generalnie jak się czujesz na początku? :-)
 
[h=5]Hej laski wczoraj mielismy ta wizyte z refundacja, dostaniemy sie nawet juz doktor wczoraj chcial nam wypisac kwalifikacje ale nie mialam FSH i o to sie rozeszło myslalam ze Amh wystarczy i tym sposobem wizyte kwalifikacyjna mamy przeniesiona na koniec sierpnia ale juz mamy na nia zrobic wszystkie badania hiv itp
Ale cieszyc sie bede w sierpniu bo jeszcze nie dowierzam, wrócilismy w nocy z tego wszystkiego zapomnialam tusz z oczu zmyc, cos wspominal ze jeszcze nie wiedza co beda robic kobieta czy badanie Hsg czy wystarczy usg 3d zobaczymy na kolejnej wizycie, i cos wspominal o scratchigu ale to juz prywatnie ale nie wiem czy jest taka potrzeba jak w ciazy nie bylam, kariotypow nie wymagaja ale my zrobimy[/h]
 
Kwiatek to szkoda ze tego badania ci zabraklo ale przynajmniej widac swiatlo w tunelu.oby w sierpniu wam sie udalo.ja juz nie moge sie doczekac tej twojej ciazy.zobaczysz kochana i ty sie w koncu doczekasz.moze
ci nawet trafic ciaza mnoga.co ty na to!?
Anecia masz racje co do tej sytuacji z forum.bedziemy robic tak jak napisalas.ja korzystam z urlopu.w sierpniu i we wrzesniu tez bede miala troche wolnego.a jak ty sie czujesz?
 
reklama
hej laseczki!

od wczoraj jestem na L4 :-D więc byczę się w domu i długooo się to nie zmieni :-D

jak będzie ładna pogoda to we worek śmigamy nad morze, bo niby od wtedy zapowiadają poprawę... bo nie wiem jak u Was ale u nas teraz pogoda się popsuła i już drugi dzień pada - nie wciąż ale rzadko przestaje choćby na godzinę

kwiatuszek super wieści!!!!!! szkoda tylko, że teraz nie mieliście kompletu badań, ale w drugiej strony co się odwlecze...... więc teraz cierpliwie czekajcie na sierpień i mimo wszystko działajcie na luzie :-)

kacha ja się czuję w miarę dobrze tzn nie mam żadnych mega dolegliwości które by mi życie zatruwały, ale dokucza mi np zgaga ... do niedawna jej nie było a teraz ze zdwojoną siłą daje o sobie znać po wielu rzeczach które jem
najważniejsze że nie mam żadnych skurczy itp bo z Adasiem miałam już od 21 tyg a w 27 leżałam już w szpitalu, więc cieszę się że teraz wszystko pod tym kątem ok
 
Do góry