reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zajść w ciążę po antykoncepcji...

reklama
25 stycznia lece do polski 22 i od razu lece do lekarza chce przed starankami sie przebadac

rozumiem i bardzo dobrze że chcesz się najpierw przebadac :)
Ja również lecę do Polski ale dopiero 19 marca i też będę chciała porobic wszystkie potrzebne badania bo w wakacje chcemy zacząc oficjalne starania o rodzeństwo dla synka także przebadac się trzeba a że jadę na ponad 2 tygodnie to czas na pewno na to będzie a i spokojniejsza będę także w czasie staranek :tak::-)
 
ja ci powiem ze tyle sie naczytalam ze koniecznie badania krwi musze zrobic na toksoplazmoze i cytomegalie tak sie wystraszylam po tym co przeczytalam chyba za duzo czytam a jak dopadne ta moja lekarke to jej 100 pytan zadam :-)
 
nie wiem moje kolezanki jakos tak inaczej zaszly bo zaszly tak w wiekszosci przypadkowo i o wielu rzeczach nie wiedza a ja taki czytacz szperacz jestem i dla mnie to dziwne jestesmy jedyna para jaka znam ktora planuje dziecko wszysto mamy przemyslane itp ja nie mowie ze one zle robia (moze nawet lepiej bo sie nie stresowaly) bo maja super rodzinki i dzieci tylko ja jakos tak nie potrafie
 
Ja ma zasadę aby nie patrzec na innych bo potem się w głowie przewraca,przychodzi nie potrzebny stres i w ogóle zdołowany człowiek chodzi i dla tego żyję tak jak mi się podoba i staram się aby moje życie było co raz bardziej kolorowe :-)
 
masz racje ja czasem wolalabym byc taka ze co ma byc to bedzie ale nie potrafie a jak cos mi z tych moich palnow nie wychodzi to sie zaraz wkurzam.uciekam kochana pewnie bede jeszcze miala do was wiele pytan teraz a w przyszlosci to juz nawet nie wspomne bardzo sie ciesze ze jestescie i nie bagatelizujecie nikogo pozdrawiam i dziekuje
 
reklama
dziewczyny mam pytanie9( zadalam je juz na innym forum ale nikt nie potrafi mi odpowiedziec) bralam przez prawie 4 lata tabletki i w pierwszych czterech cyklach moja nizsza temp to 36,3 max a teraz od poczatku 36,6 nie wiem co myslec czytalam ze za niska temp 1 fazy moze swiadczyc o braku owu a i po raz pierwszy po odstawieniu tabsow mialam normalny okres (tzn bez przerwy ) co myslicie spotkalyscie sie z tym kiedys???
 
Do góry