reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zajść w ciążę po antykoncepcji...

czesc ja odstawilam tabletki 7 grudnia mialam @ i do tej pory tez nie mam a w ciazy nie jestem napewno wiec mysle i mam nadzieje ze to moze organizm tak reaguje na odstawienie hormonow

aaa co najlepsze to to ze kolo 16grudnia robilam test owulacyjny wyszed pozytywny i teraz 10 stycznia zrobilam i tez wyszedl pozytywny po tym co obserwuje to tak jakbym miala caly czas plodne dni mozesz isc kiedy chcesz ja przed braniem tab;etek mialam bardzo nieregularne cykle nawet 2 miesiace i dluzej nie mialam i dostalam luteine na wywolanie zobaczymy co mi teraz powiedza ide do gin 25
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
żabka kiedy przyjdzie @ po odstawieniu tabletek...hmmm tego chyba nikt nie wie...pewnie cykl Ci się rozregulował i @ może długo jeszcze nie byc to wszystko zależy od Twojego organizmu no a ja @ na prawdę bardzo długo nie będzie to radziłabym iśc wtedy go ginekologa i pewnie da coś na wywołanie :blink:
asiuasiu1w pierwszej chwili pomyślałam że jesteś w ciąży...czy to możliwe?były przytulanka?
potem pomyślałam że przecież dziewczyny miewają dni płodne przez cały czas co się zdarza co u którejś tam a są takie dziewczyny które tych dni płodnych w danym miesiącu nie mają wcale.

...a u mnie fałszywy alarm miałam iśc do pracy a jednak mam dziś wolne :happy2:
 
no niby byly ale przerywane :p( bo moj przyszly mezus chce dziecko dopiero po slubie ja to juz bym chciala).wiec nie sadze zebym byla w ciazy a czy takie objawy jak napisalam moga o tym swiadczyc czy to raczej po odstawieniu tabletek bardzo mnie zdziwily te testy owulacyjne kreski rownie mocne 16 grudnia jak i tego 10 go zaraz zrobie jeszcze jeden z ciekawosci
 
no niby byly ale przerywane :p( bo moj przyszly mezus chce dziecko dopiero po slubie ja to juz bym chciala).wiec nie sadze zebym byla w ciazy a czy takie objawy jak napisalam moga o tym swiadczyc czy to raczej po odstawieniu tabletek bardzo mnie zdziwily te testy owulacyjne kreski rownie mocne 16 grudnia jak i tego 10 go zaraz zrobie jeszcze jeden z ciekawosci

asiuasiu1 własnie chciałam to napisac :tak:zrób jeszcze jeden test teraz i daj nam znac...czekamy :confused:
powodzenia!!!
 
ale to sa testy owulacyjne nie ciazowe czyli jestem plodna caly czas na to wychodzi haha no wyszedl pozytywnie nie wiem czy cos z nimi nie tak czy co zglupialam
dla mnie to dziwne:baffled: albo masz taki dziwny cykl po odstawieniu tabletek, albo te testy sa jakieą oszukane, bo chyba nie można być płodnym przez tyle czasu w jednym cyklu:szok: Przeciez skąd by sie mialo wziąć tyle jajeczek i to nie na raz, tylko po sobie? jajnik jeżeli ma więcej dojrzałych, to uwalnia wszystkie na raz i okres płodny i tak trwa kilka dni.
 
ale to sa testy owulacyjne nie ciazowe czyli jestem plodna caly czas na to wychodzi haha no wyszedl pozytywnie nie wiem czy cos z nimi nie tak czy co zglupialam

...tak tak rozumiem także wychodzi na to że ten miesiąc masz bardzo mocny w płodności,dobrze byłoby się mocno poprzytulac to pewnie byłaby fasoleczka.ale skoro czekacie to czekajcie :blink:
Spowodowane to jest pewnie z odstawieniem tabletek antykoncepcyjnych,organizm lekko oszalał i dzieją się takie niespodzianki.
Ja po odstawieniu tabletek przez pierwsze 3 miesiące miałam regularne miesiączki a 4 miesiąc to wyczekiwałam na @ i przyszła ale z 8 dniowym opóźnieniem i teraz też nie wiadomo kiedy przyjdzie,także jak na razie czekam...

albo masz taki dziwny cykl po odstawieniu tabletek, albo te testy sa jakieą oszukane,

Ja stawiam na cykl ale mogę się mylic oczywiście .
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
no wllasnie ja tez sie dziwie i caly czas jest tak ze albo ciemniejsza ta kreska albo taka sama w ogole nie jasniejsza bo jak by tak bylo to by bylo ze nie plodne. ja tez tak pomyslalam ze teraz to pewnie by fasolka byla :-( ale ten uparty to coz zrobic :-( ale juz nie dlugo :-) oby wtedy byly takie przeboje
 
reklama
zgadzam sie z toba antylopko ze jajeczka uwalniaja sie naraz dlatego jestem w szoku ze te testy tak wychodza i jak sie obserwuje to sluz(nie lubie tego slowa) tez wyglada jak plodny caly czas i mysle ze tak jak napisala agnieszka moze to byc przez tabbletki ciekawe co lekarz na to powie
 
Do góry