reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zajść w ciążę po antykoncepcji...

reklama
Ja również trzy mam kciukasy za wszystkie dziewczyny:)

Na urlop wybieram się za 2 miesiące i nigdy nie mówię nigdy,nie wiem co się będzie wtedy działo...wszystko może się zdarzyc a jak się coś wydarzy dom wam znac abyście trzymaly również kciukasy za mnie :cool2::-p:-)


u mnie nic nowego...wróciłam z pracy i uciekam się myc.Dobranoc!
 
Witam kobietki tak jak wczoraj pisałam miałam wizyte u ginekologa i potierdziło sie to na co tak długo czekałam jestem w pierwszym miesiącu ciąży (hurrrrra).
Po roku starania wkońcu doczekałam sie fasolki,także kobietki do dzieła trzeba uwierzyć w siebie:-) ja jeszcze niedawno byłam totalnie zrezygnowana a tu prosze ...:-) dodam ze to moje trzecie dzieciątko
 
Witam kobietki tak jak wczoraj pisałam miałam wizyte u ginekologa i potierdziło sie to na co tak długo czekałam jestem w pierwszym miesiącu ciąży (hurrrrra).
Po roku starania wkońcu doczekałam sie fasolki,także kobietki do dzieła trzeba uwierzyć w siebie:-) ja jeszcze niedawno byłam totalnie zrezygnowana a tu prosze ...:-) dodam ze to moje trzecie dzieciątko

Karolina Gratuluję!!!
Życzę szczęśliwych 9 miesięcy :happy2:
 
reklama
witajcie kobietki prosze o pomoc mam pytanie ktore mnie meczy kiedy po odstawieniu tabletek antykoncepcyjnych powinnna sie pojawic @ jesli starania o dzidzie sie niepowieodly ja bralam microgynon21 przez 3 lata i w grudniu je odstawilam no i dzis mam 32 dien cyklu i 13 dzien po zaobserwowanej owulacji(oczywiscie prze ze mnie bo na monitoringu niebylam nigdy) i tak sie zastanawiam kiedy powinnam spodziewac sie @ jesli niedoszlo do zaplodnienia bo przed braniem tabletek mialam 28 dniowe cykle a z tabsami 27 dniowe prosze napiszcie cokolwiek poszlabym do gina ale niewiem kiedy po jakim czasie niepojawienia sie @ i negatywnych testow powinnam isc a po za tym gin jest u nas tylko raz w tygodniu:baffled:
 
Do góry