reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zajść w ciążę po antykoncepcji...

reklama
hej dziewczynki :) ja dalej nie mam @ a tu już 34 d.c. robiłam wczoraj teścik i nic nie wyszło... jajnik mi szaleje i już sama nie wiem co myśleć... zielony_groszku a jak u Ciebie?
 
ehhhhhhhhhhhh......... a u mnie przyszła w 32 dc:( a teraz mam juz 6dc więc za chwilę można znów zaczynac:-) emka moze powtorz za parę dni co??:) może to właśnie teraz się udało??:) trzymam kciuki!!! daj znac za jakiś czas. ja chyba teraz mialam bezowulacyjny, tzn. tak sobie wmawiam, bo totalnie jajników nie czułam
 
oo to szkoda... :( ja dalej ni dostałam @ ale nie wydaje mi się żeby się udało... tylko jajniki czasem mnie bolą i tyle. Teraz i tak mniej niż przedtem. Boję się powtórzyć teścik. Zapisałam się do lekarza ale termin ma dopiero na październik :/ może do tego czasu dostanę :) to trzymam kciuki dalej zielony_groszku :) może teraz się uda :):) jak zrobię teścik albo @ przyjdzie to dam znać. Niby nie ma się co spinać ale ilu dziewczynom kurcze udało się od razu... eh... :) Pozdrawiam :)
 
Emka uda Ci się, zobaczysz :) Mi się udało po ponad 6 miesiącach :) W sumie to za pierwszym odkąd używałam testera (Afordyta) płodności. PO tabletkach mi się strasznie cykl popieprzył ;/ a Ty ile się starasz?
 
lauraaaa gratuluję :) u mnie trwa dalej 2 cykl starań :) po odstawieniu tabletek to 1 cykl odczekaliśmy. Teraz mam 36 d.c. boje się zrobić drugi test bo pewnie i tak nic z tego... martwi mnie tylko to że coraz większe mam odległości między @ też tak miałaś? Miałaś jakieś objawy? Kiedy teścik zrobiłaś?
 
no to dziewczynki nie uwierzycie :):) zrobiłam wczoraj wieczorkiem teścik i wyszła mi druga kreseczka!!! :) była trochę bledsza niż pierwsza ale nie żaden cień ;) rano zrobiłam drugi teścik innej firmy i nie było drugiej kreseczki... dopiero po około godzinie co już nie powinno się patrzeć, pojawił się cień kreseczki, ale już wiem dlaczego. Ten drugi test miał czułość 25 mlUczy coś takiego. Poszłam na bete zeby się upewnić i wyszła mi 22,11mlU/ml. Z tego co patrzę to wychodzi jakiś 3-4 tydzień :):) Nie wierzę normalnie....
 
reklama
Do góry