reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zajść w ciążę po antykoncepcji...

Bafinka jaka sliczna ta Twoja dzidzia. Gratulacje kochana :tak:

Co do ilosci dzieci to ja przewiduje standardowa 2, nie wiecej. Moj Borys to o 4 marzy, ale to za duzo jak dla mnie, wiec

odpada. Ja jeszcze 4 dni mam czekania. Jutro sobie zakupie tescik. Mam DIGITALa, ale normalny chce z kreseczkami:tak::-)

Tego najwyzej uzylabym pozniej. Zobaczymy co z tego wyjdzie. Ja dopiero po sniadanku i jakas spiaca jestem...
 
reklama
Bafinko cudowne zdjęcie!!! pamiętam jak ja dostawałam takie fotki... za każdym razem mi się papa smiała od ucha do ucha i nie mogłam sie doczekać kolejnych wizyt :-) ale poczekaj jeszcze troche aż kopniaki poczujesz to dopiero frajda :-D


Za wszystkie oczywiście nadal kciuki zaciśnięte!!!
 
kacha to rzeczywiście nie ciekawe z tą pracą. Tryzmam w takim razie również za pracę, ale bardziej za fasolkę ;-)

LILITH to trzymamy kciuki, że by @ nie przyszła.....

Ja też zawsze chciałam mieć parkę, chłopca i dziewczynkę, chłopca mi się już udało, teraz siostrzyczka by się sprzydała :-)
 
Wlasnie LILTH nie trzymaj nas tu w niepewnosci, bo na zawal zejdziemy :tak: Ja ciagle na swoj suwaczek patrze. Zakupilam dzis tescik, ale z ,+' i ,-' tylko mieli :dry: Jednak cos czuje, ze w poniedzialek bedzie d*** i ze trzeba bedzie do nastepnego weekendu czekac na powtorke. No coz, zrobi sie. Jakby co to listopad na porod tez jest ok :tak::-)
 
agness_13 heloooo :) ale świat mały,nigdy bym nie przypuszczała,że Ty to Ty hehehe
dobrze wiedzieć że tu piszesz :p
 
No hej mała.... no widzisz jaki świat jest mały....
Napisałam Ci to na tamtym temacie, ale się powtórzę
GRATULACJE!!!!!!!!!!!!
radocha.gif
radocha.gif
radocha.gif
radocha.gif
radocha.gif
radocha.gif
radocha.gif
radocha.gif

smilie-gross_295.gif
Cieszę się że się udało, i życzę ci spokojnych już 8 miesięcy. Mam nadzieję że się wkrótce zobaczymy, a jesz cze większą nadzieję że w końcu i mi sie uda!!!!!!!!!!!!!!!!! Buziaczki...
528.gif
525.gif
526.gif
527.gif
528.gif
528.gif
525.gif
526.gif
527.gif
528.gif
 
reklama
Do góry