reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

zajść w ciążę po antykoncepcji...

Zdjęcie014.jpg moje trzy śliczne centymetry:)
 
reklama
bafinka słońce tak się cieszę.... przesyłaj mitu jakiś pozytywnych fluidków>>>>>>>>>>>>>>> Czekam!!!!
LILITH co tam kochana, jak u Ciebie? Jak się miszka w nowymmieszkanku?I jak staranka??? Buźka!!
Agusia, lazurowe_wybrzeże, kacha trzymam kciuki za testy.... oby były II......


Pozdrawiam, i przesyłam buziaczki. Coś ostatnio mało pisata jestem ;-(( Pięć koleżanek mi zaciążyło... buuuuu a kiedy ja?????? ;-((((((((((((((((((((((((((((((
 
agness u mnie w pracy tez 2 kolezanki zaciazyly i to b. szybko, jedna za pierwszym razem a druga tez szybko.a 3 pozostale kolezanki juz zdolaly urodzic pare miesiecy temu. tak sobie mysle ze moze im sie uda splodzic i urodzic drugie dziecko a ja bede dalej przy pierwszym.chociaz my z mezem zdecydowalismy ze bedziemy miec jedno dziecko, wiec w sumie mam jeszcze czas.mysle, ze niebawem Ci sie uda.a z takim podejsciem jak masz to na pewno.
 
kacha słońce nie martw się, my bedziemy następne.... szczeże w to wierzę.
A tam między nami, my z mężem też zakładaliśmy tylko jedno dziecko (ja jestem jedynaczką), ale jakoś z czasem się to zmieniło. Życzę tego również Tobie. A cvo do nastawienia, cieszę się narazie że nie mam parcia, oby mi tak zostałona dłużej!!! Życzę tego również Tobie.
 
kochane przesyłam wam tony fluidków ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ brać ile chcecie:)
 
reklama
bafinka lapie Twoje fluidki!
agness ja chcialabym miec dwoje dzieci, moj maz tez moze w pewnym momencie zgodzilby sie na drugie, ale bierzemy pod uwage, ze z praca i zarobkami roznie bywa.ja juz pracuje 4 lata i nawet nie mam umowy na czas nieokreslony.a moja obecna praca tez nie jest pewna, na 1,5 roku mam robote a potem moge byc bez.chcemy zeby naszemu dziecku niczego nie zabraklo.narazie jestesmy w dobrej sytuacji ale co bedzie za pare lat to az sie boje myslec.
 
Do góry