reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zajść w ciążę po antykoncepcji...

reklama
Po wielu miesiącach kryzysu nadeszły lepsze czasy. Pojawiła się stabilizacja i perspektywa godnego życia. Zatem postanowiliśmy skutecznie postarać się o dziecko:) Trzymajcie kciuki:)
 
lazurowe_wybrzeże, trzymam mocno za poniedziałek. Oby były II i obyś odkorkowała nasze forum, bo po bafince coś stanęło.
A apropos emotek, to są z wiadomości które dostałam od kogoś, tylko je skopiowałam, ale jak tylko będę miała adresik, to na pewno go wkleję.

zprzytupem witaj, powodzenia życzę, i obyś tu długo nie zawitała. A napisz nam cos o sobie?

Pozdrawiam. Ja posprzatałam, ugotowałam obiadek, a teraz idę poprasować...... buuuu jak tego nie lubię, a mam górę prasowania. Trzymajcie za mnie kciuki żebym nie poległa. BuźkA.
 
Ostatnia edycja:
Agness to ja w takim razie trzymam &&&&&&&&&& za Twoje prasowanie i czekam na ten adresik z tymi emotkami :tak:

Tak, tak, ja mam nadzieje, ze odblokuje tu cos, bo jakos cicho sie zrobilo. Moj Borys wlasnie stwierdzil, ze jestem jakas inna na twarzy i ze to na pewno oznaka ciazy :-D:-D
 
Jasne, ze od razu do Was zajrze kobietki. Mam nadzieje, ze bedziemy sie cieszyc. Jesli jednak wynik bylby negatywny, to

powtorze tescik w piatek. @ powinna byc we wtorek, wiec 1 dzien z wyprzedzeniem testuje. Nie pozwole tej malpie

dotrzec do mnie :-D
 
Ostatnia edycja:
czesc wszystkim. u mnie 13 dc ale do owulki chyba jeszcze czas.udalo mi sie troche wrzucic na luz.wiem ze to smieszne ale wmowilam sobie ze w maju sie uda a do tego miesiaca niewiele zostalo wiec tyle moge poczekac.za tydz. mam wizyte u ginki, zanim mi da skierowanie na to badanie na droznosc jajowodow chcialabym aby zrobila mi monitoring cyklu. nie wiem czy sie zgodzi bo ona w goracej wodzie jest kapana.a ja nigdy takiego monitoringu nie mialam wiec chcialabym i tego sprobowac.
 
Czesc kacha! Pogadaj z ginka, zobaczysz co Ci powie. A skad masz takie podejrzenia, ze do owulki to jeszcze czas? Jak

dlugie masz cykle? Bo ja mam srednio 28-dniowe i ostatnia owulke mialam w 13dc. Tempki nie mierze i testow owu tez nie

stosuje.
 
reklama
lazurowe ja ostatnio mialam cykl 30 dniowy. ja mam naprzemian raz dluzsze po 35 dni a raz krotsze po 32 dni. ten krotszy byl ostatnio wiec teraz wypada ten dluzszy.w dodatku jajniki nie bola a ja zawsze mam bol okoloowulacyjny a 2 dni potem raczej jest owulka. sluz niby jest ale to nie jest ten ktory mam w dni super plodne. wiec narazie czekam. temp. mam 36,6 wiec na dniach mi pewnie bedzie spadac.
 
Do góry