reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zajść w ciążę po antykoncepcji...

reklama
Dzień cyklu nie ma znaczenia, jak dobrze wyliczyła, to ma 13dfl, więc spokojnie można testować.
 
Oj Bafinka jak ja bym chciala, zeby mnie to spotkalo... Jeszcze 5 dni do testowania. Buuuu... Ale mam jakies dziwne przeczucie, ze moglo sie udac :tak: Ciesze sie, ze Twoja dzidzia dobrze sie rozwija. Oby tak dalej. &&&&&&

kwiatuszek ja bym juz bardzo chetnie dla siebie zaczela kupowac takie slodkie rzeczy;-) To sama przyjemnosc. Ale poczekam do pozytywnego wyniku testu:tak:A potem.... 9 miesiecy skladowania wszelkich ubranek i takich tam bejeranckich rzeczy. Mmmm, doczekac sie nie moge :tak::-D
 
Agusia jednak ladnie tempka utrzymala ci sie w drugiej polowie cyklu w gorze:tak:, ja bym zaczekala jeszcze dzien dwa.
bafinka zazdroszcze ci jak nie wiem
 
czesc wszystkim.ja mam dzis 9 dc i zaczelam mierzyc temp.wczoraj po dluzszej przerwie posexilismy sie dla przyjemnosci.jakas jestem zdegustowana tym nastepnym cyklem starankowym.ja jak zaciaze jakims cudem to ubranka bede chyba kupowac dopiero w 6 miesiacu.
bafinka super ze juz widzialas swoje dziecko. ja moze zaciaze jak Ty urodzisz.szybko ten czas leci bo widze za na suwaczku masz juz 9 tyg.
 
reklama
Do góry