reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zajść w ciążę po antykoncepcji...

O kurcze, jaki słodziak
To ja mojego też wam pokażę:
Jedno jak był malutki, miałokoło 1,5 -2 lat, a dwa, w mkiarę oststnie... ;-)
 

Załączniki

  • PICT0027.jpg
    PICT0027.jpg
    29 KB · Wyświetleń: 25
  • SS102495.jpg
    SS102495.jpg
    29,4 KB · Wyświetleń: 25
  • Obraz 022.jpg
    Obraz 022.jpg
    26,7 KB · Wyświetleń: 24
reklama
Kurcze Anecia czym ty go karmisz.... Jaki on duży, i jaki słodziak.............. Śloczny!!!!!!!!!!!!! No motywacja pierwsza klasa.... dziewczynki zróbmy sobie takiego!!!!!!! Co wy na to???? Która pierwsza (rorki druga, zaraz po mnie)wkolejeczce sie ustawia.... zbieram zapisy!!!

hehe wcina za dwóch więc rośnie też za dwóch :-D

Anecia, śłooodki ten Twój synek :D
jejciu ja już nie pamiętam kiedy mój był taki :p
https://lh5.googleusercontent.com/_VV6TyhlV8QE/SZh3S9rl4vI/AAAAAAAAAiw/au4VWxWNqKI/DSCF0006.JPG
o taki był jak miał pół roczku :D
a teraz... duży chłop już z niego ;)
https://lh6.googleusercontent.com/_VV6TyhlV8QE/TQ0bDuf-cfI/AAAAAAAALPE/CNAK5aDzj80/s512/DSCF0026.JPG

ale słodziak malutki, a teraz to juz faktycznie taki "dorosły"... ogólnie sliczniutki chłopak z niego, a oczka ma po prostu boskie... takie radosne spojrzenie ma :-)

O kurcze, jaki słodziak
To ja mojego też wam pokażę:
Jedno jak był malutki, miałokoło 1,5 -2 lat, a dwa, w mkiarę oststnie... ;-)

Agness hehe jaka minka na tym ostatnim zdjeciu :-) a na pierwszym widać że tez malutki pulpecik chyba był co? ale ogólnie super razem wyglądacie!!!
 
czesc wszystkim. u mnie 7 dc i narazie samopoczucie dobre.ide dzis odebrac wyniki pozostalych badan.beda dopiero po g. 15. ciekawosc mnie juz zzera.
agness, anecia i rysica piekne macie pociechy.
agness ja tez mam mloda lekarke ale ona chyba jest zdania ze jak sie juz ciazy to szybko a jak nie to juz marne szanse.ona tego nie powiedziala ale ja widze to po niej.ona jest bardzo niecierpliwa a przeciez zdazaja sie kobiety ktore ciaza po 2 latach starania bez zaplodnienia in vitro.
 
Czesc babeczki! A u mnie dzis 21dc. Niedawno dopiero wstalam, ale jak sie obudzilam to normalnie szok :szok:

TAM bylo bardzo mokro, ze myslalam, ze sie zesikalam w nocy :-D A to tyle sluzu bylo. Taki przezroczysty i lepki.

Podobno to dobry objaw tez, wiec sie nawet ciesze. Ale jeszcze pare dni mam czekania :tak:

kacha10 to jak juz odbierzesz wyniki to sie melduj szybko. Czekamy no i &&&&&&&&
 
lazurowe moze Ci sie udalo.masz obiecujace objawy: sluz no i przeczucie ze jestes w ciazy.ponoc niektore kobiety czuja to pare dni po owulce.nawet mi lekarka ostatnio mowila ze to sie czuje.mi sie nieraz zdawalo ze jestem w ciazy a nie bylam wiec u mnie przeczuciami nie ma co sie kierowac.za godz. ide po wyniki.jak bedzie wszystko ok to znaczy ze lekarka mnie skieruje na badanie droznosci jajowodow.staram sie juz na to badanie jakos przygotowac psychicznie i fizycznie, choc nie jest to proste.do marca jest jeszcze troche czasu.zbadam sie dokladnie a jak wyjdzie ze ze mna wszystko gra to moze psychicznie wyluzuje z tym ciazeniem i w koncu sie moze uda.
kwiatuszek to bedziecie starac sie w maju a teraz robicie przerwe?
 
mam wyniki- wszystkie hormony sa w normie, jedynie troche progesteron wyzszy ale chyba lepiej jak go jest wiecej niz mniej.czyli za tydz. lekarka pobierze sluz i sprawdzimy chlamydie i jak bedzie ok to da skierowanie na badanie droznosci jajowodow.a tego obawiam sie najbardziej.
 
reklama
Lazurka ja coś kojarzę, że też tak w ciąży miałam i sie zastanawiałam "no co jest grane???" ale wtedy jeszcze o ciąży nie wiedziałam :p aaa i jeszcze przed datą spodziewanej @ zaczęłam spać na stojąco :p Ale myślałam, że to przemęczenie ;)
 
Do góry