reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zajść w ciążę po antykoncepcji...

Cześć!!! Jestem ze Staraczek' 2011:) Odstawiłam tabsy i 29 maja miałam @, po tym czasie pracowalismy z mężulkiem nad dzidzią i byłam pewna, że sie udało, bo żadnych bóli małpowych nie miałam... 29 - czyli jutro powinnam dostać @, ale dzisiaj dostałam - chyba - nadal żadnyh objawów na @, a jedynie sluz z malutką ilością krwi...dziwne...
 
reklama
Cześć moje kochane Staraczki :-) Normalnie padam na twarz... gorąco mi jak nie wiem, pocę się niemiłosiernie, z domu to wole nawet nosa nie wystawiać... i tak jescze prawie 2 miesiące... Ale chyba dam radę ;-) Najważniejsze że skurcze się uspokoiły i tylko tak z 3 razy na dzień mi się zdarzą :-D

No a u Was widzę dalej starania w toku. Oczywiście wciąż trzymam kciuki, bo wiem jak to jest "chcieć mieć dzidziolka" :-)

Margola oczywiście że to mogło być plamienie implantacyjne, tylko nie chciałam robić Tobie nadziei bo wiem jak to jest się rozczarować. Ale skoro teraz już o tym wiesz to trzymam jeszcze mocniej kciuki i oby ta wstrętna @ nie przyszla już przez najbliższe 9 miesięcy!!!!!!!!!!!!!!!!

Monisia witamy :-)

Mandrzejczuk a jak tam u Ciebie? Który dzień cyklu teraz?

Pysia żyjesz???????????
 
u mnie 6-7dc, bo nie wiem czy za pierwszy brac plamienie czy juz ten drugi dzien kiedy soe rozkrecilo...ale fak faktem, ze dzisiaj imieninki mojego meza Pawla wiec starania z dniem dzisiejszym czas zaczac ;-) od wczoraj nie mam juz @ wiec jutro lece na badanie moich sikaczow, mysle ze juz moge co? Czy poczekac jeszcze ze 2 dni? Suma sumarow znowu zaczynam starania, bo z tego odstresowania sie to nie ma przytulanka wcale ;) a ze dzisiaj rano w telewizji ginekolog mowil, ze lato i wakacje to najlepszy czas plodny to startuujemy ponownie :-D jestem dobrych mysliu do wrzesnia tylko 2 miesiace, wiec jak sie nie uda to zaczynamy szukanie przyczyn u mojegi gina

no a jak u Was pozostale staraczki? Odzywajcie sie, bo tu pusciutko ostatnio, ja wlasnie wrocilam z 1,5 godzinnej jazdy rowerowej i jestem pelna energii i wigoru, szkoda, ze moj Pawelo w pracy :-D dob ra uciekam bo za 10 min mam klientke, wiec musze chapnac jakas kanapeczke papapa
 
u mnie 6-7dc, bo nie wiem czy za pierwszy brac plamienie czy juz ten drugi dzien kiedy soe rozkrecilo...ale fak faktem, ze dzisiaj imieninki mojego meza Pawla wiec starania z dniem dzisiejszym czas zaczac ;-) od wczoraj nie mam juz @ wiec jutro lece na badanie moich sikaczow, mysle ze juz moge co? Czy poczekac jeszcze ze 2 dni? Suma sumarow znowu zaczynam starania, bo z tego odstresowania sie to nie ma przytulanka wcale ;) a ze dzisiaj rano w telewizji ginekolog mowil, ze lato i wakacje to najlepszy czas plodny to startuujemy ponownie :-D jestem dobrych mysliu do wrzesnia tylko 2 miesiace, wiec jak sie nie uda to zaczynamy szukanie przyczyn u mojegi gina

no a jak u Was pozostale staraczki? Odzywajcie sie, bo tu pusciutko ostatnio, ja wlasnie wrocilam z 1,5 godzinnej jazdy rowerowej i jestem pelna energii i wigoru, szkoda, ze moj Pawelo w pracy :-D dob ra uciekam bo za 10 min mam klientke, wiec musze chapnac jakas kanapeczke papapa
Mój mąż też Paweł, ale z dzisiejszych imieninowych staranek nici - @....:wściekła/y: Odbijemy sobie za parę dni....








 
dziewczyny ja to chyba oszaleje... już 62dc a ja okresu nie mam testy negatywne usg tez nic nie pokazuje wiec brałam luteine siedem dni bo tak mi kazał gin wczoraj był ostatni dzień a @ NADAL nie ma... co mam robić???!
 
reklama
dziewczyny ja to chyba oszaleje... już 62dc a ja okresu nie mam testy negatywne usg tez nic nie pokazuje wiec brałam luteine siedem dni bo tak mi kazał gin wczoraj był ostatni dzień a @ NADAL nie ma... co mam robić???!

Myslę, że po luteinie tak jak i po duphastonie @ przychodzi dopiero za kilka dni po odstawieniu!!
 
Do góry