reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zajść w ciążę po antykoncepcji...

lenka7 my tez mamy do wrzesnia czekac i jak nie zaciazymy to na te same badania ;-) wiec musimy isc w parze hehe

Bafinka ile ty hajsu musisz wydawac na tego lekarza, kurde zrob tak jak pisze Anecia idz do innego gina, bo to jest normalnie cyrk na kolkach zeby tyle czasu okresu nie miec i zeby lekarz nic nie pomogl, no ludzie to nie jest normalne. Idz kochana do innego bo on tylko kase ciagnie ja patrze, idz nawet na fundusz gdzies ale co 2 opoienie to nie jedna
 
reklama
lenka, mandrzejczuk ... no to idziecie łeb w łeb ... więc zaciążycie też razem :-D tylko oby jak najszybciej!!!!!!!!!!!! ja caly czas trzymam kciuki :tak:

pysia a Ty ile jeszcze do ślubu? to już w tym tygodniu czy w nastepnym? :-)
 
Trzymam za nas kciuki dziewczynki:-) uda się nam na pewno zobaczycie póki co spać nie mogę bo mnie jajniki na zmianę kłują ale do wytrzymania:-)
 
Mam 30 lat od pięciu brałam tabletki. Zaprzestałam w lutym. Od miesiąca staramy sie o dzidzię. Jak narazie nam się nie udało. Ale mam nadzieję, że długo nie będę musiała czekać. Pragnę dziecka całym serduszkiem :-)
 
no to witaj w klubie paula2010 :blink: w kupie razniej, wiec moze cos sie u kogos ruszy
u mnie wlasnie 10dc to co zaczynac juz dzisiaj? 10,12 i 14 dc-owulacja bedzie trafnie? cykle mam juz regularne 28-29 dni to sie wceluje moze :-D starego przetrzymalam ostatnie 2 dni probowal ale ja nie! Ma byc wypoczety, a chlopaki liczne i sprawne, a co najwazniejsze trafne!!!
 
a ja jako że jestem w ciąży może nie powinnam się tu wypowiadać, ale z racji tego że staraliśmy się o dziecko dokładnie 3 lata, to napiszę coś - spokój, relaks, nie mierzenie temperatury, nie testy owulacyjne, nie latanie po lekarzach (oczywiście w przypadku kiedy niby wszystko jest ok a ciązy nie ma) Myśmy się miotali jak nienormalni - dziś nie jutro tak, nogi do góry -masakra jakaś - seks stał się tylko i wyłącznie drogą do celu a nie przyjemnością, aż odpuściliśmy sobie - ja stwierdziłam, że chyba nie jest mi dane mieć dziecko (mąż ma syna z poprzedniego małżeństwa) i nagle nie wiadomo z jakiego powodu jest. Także proponuję wyluzować. Co do tabletek to mimo że lekarze mówią że praktycznie kolejny cykl jest płodny z mojego doświadczenia organizm musi mieć czas - oczywiście to na pewno sprawa indywidualna.
 
Anecia a jak myślisz?

Hmmmmm..... teraz to już chyba jesteś mężatką, tak? :-D

Mam 30 lat od pięciu brałam tabletki. Zaprzestałam w lutym. Od miesiąca staramy sie o dzidzię. Jak narazie nam się nie udało. Ale mam nadzieję, że długo nie będę musiała czekać. Pragnę dziecka całym serduszkiem :-)

Witamy :-) W końcu się uda. Tez brałam długo tabsy a teraz już prawie końcówka ciąży :-D Więc z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że tabsy nie przekreślają marzeń o macierzyństwie :-)

no to witaj w klubie paula2010 :blink: w kupie razniej, wiec moze cos sie u kogos ruszy
u mnie wlasnie 10dc to co zaczynac juz dzisiaj? 10,12 i 14 dc-owulacja bedzie trafnie? cykle mam juz regularne 28-29 dni to sie wceluje moze :-D starego przetrzymalam ostatnie 2 dni probowal ale ja nie! Ma byc wypoczety, a chlopaki liczne i sprawne, a co najwazniejsze trafne!!!

Hahaha... przetrzymałaś starego, dobre :-D No ale tym samym chłopaki na pewno są liczne i sprawne, no i czekają aż będą mogły się pościgać :-D

a ja jako że jestem w ciąży może nie powinnam się tu wypowiadać, ale z racji tego że staraliśmy się o dziecko dokładnie 3 lata, to napiszę coś - spokój, relaks, nie mierzenie temperatury, nie testy owulacyjne, nie latanie po lekarzach (oczywiście w przypadku kiedy niby wszystko jest ok a ciązy nie ma) Myśmy się miotali jak nienormalni - dziś nie jutro tak, nogi do góry -masakra jakaś - seks stał się tylko i wyłącznie drogą do celu a nie przyjemnością, aż odpuściliśmy sobie - ja stwierdziłam, że chyba nie jest mi dane mieć dziecko (mąż ma syna z poprzedniego małżeństwa) i nagle nie wiadomo z jakiego powodu jest. Także proponuję wyluzować. Co do tabletek to mimo że lekarze mówią że praktycznie kolejny cykl jest płodny z mojego doświadczenia organizm musi mieć czas - oczywiście to na pewno sprawa indywidualna.

Witamy cieplutko. A to że jesteś w ciąży nie przekreśla Ciebie na tym wątku. W końcu ja też w ciąży jestem i bywam tutaj :-) No i możemy przynajmniej służyć dziewczynom radą, w końcu my też brałyśmy tabsy a w ciąży jesteśmy więc tylko dobre fluidki wysyłamy :-) :tak:
 
reklama
Do góry