reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zagadki grudniówek

reklama
Wanda, nie chciałam Cię rozczarować i się postarałam ;D

Autor Giovanni Bellini, tytuł Święta alegoria, obraz znajduje się w Muzeum Uffizi we Florencji, a jego wymiary to 73x119
 
mam nadzieję ze Wanda mi uzna odpowiedz

moje pytanie jest z cyklu literatura, wydaje mi się, że łatwe

chodzi mi o tytuł książki, imię i nazwisko autora i miasto, w którym rozgrywa się akcja powieści, a ta zaczyna się od cytatu z Fausta Goethego:

"...więc kimże jesteś?
-Jam częścią tej siły,
która wiecznie zła pragnąc,
wiecznie czyni dobro."
 
Hej hej... jeszcze ja !!!!

Klucha - bardzo dobra odpowiedź :) Byłaś tam, że wiedziałaś, czy zgooglowałaś ??? Jak nie byłaś to polecam - to zdecydowanie moje ulubione muzeum w moim ulubionym mieście :)
 
aaa...a Mistrz i Małgorzata dla mnie nie było łatwe - nie czytałam, bo to chyba może nie tyle najgorsza co najcięższa ksiażka na świecie ;D :D :D
 
no to teraz moja zagadka :) z jakiego filmu jest to zdjęcie?
prosze podać tytuł i reżysera :)

g2xo5.jpg
 
reklama
Do góry