reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zagadki grudniówek

Pati chyba musisz nam podpowiedzieć, bo nic się nie dzieje.

A w ogóle to od razu jak pisałam zagadkę to mój Robert stwierdził, że za trudna, a ja mu na to, że Pati i tak zaraz zgadnie, bo pewnie zna to na blachę, hahaha!!
 
reklama
Ha ha! To pierwsza zagadka dl ktorej znalam odpowiedz! :D

Moja podpowiedz nr 1: autor tego wierszyka jest tez uznanym tlumaczem literatury angielsko jezycznej.
 
Dziewczynki zgadywac nie obijac sie!! :laugh: :laugh:

No dobra to druga podpowiedz:

Ten autor jest bratem pewnej znanej i lubianej polskiej pisarki... Ojejej teraz to chyba juz zgadniecie! :laugh: :laugh:
 
HA !! Mam :)

Chodzi o Stanislawa Baranczaka - brata Malgorzaty Musierowicz :)
Ale tomik o ktory pytasz - hmmm... nie wiem :)
Ale będę strzelać :

1972 Dziennik poranny. Wiersze 1967-1971
1981 Wiersze prawie zebrane
1981 Dziennik poranny. Poezje 1967-1981
 
Ok. Mam pytanie :)

Podaj tytul, autora, wielkosc w centymetrach oraz miesce gdzie się to dzielo znajduje :)

zagadka6.jpg
 
ja chciałam powiedzieć , że Ziemzia nie odpowiedziała do końca na moje pyatnie. Rzeczywiście to rzeźba Rodina, ale tytuł oryginału jest po francusku: "Le Baiser". No, ale i tak zaliczam.
 
reklama
Do góry