reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zadbane Mamusie :)

mama2009 - jeżeli naprawę masz taki naturalny kolor jak na próbce - to bardzo ładny!
 
reklama
Dziewczyny - jakie kremy polecacie przeciwko rozstępom??
Po wczorajszej akcji chce w jakis zainwestowac, ale nie mam pomysłu w jaki??
 
wykałaczka moja koleżanka poleciła mi krem z gerbera Krem przeciw rozstępom Gerber
sama smarowała się nim całą ciążę od 3 m-ca i nie ma śladu rozstępów, a w ciąży przytyła 25 kg!

fakt jest taki, że jak ktoś ma predyspozycje do rozstępów to kremy czasami tylko ograniczą ich ilość, ale zawsze to coś. ja właśnie szykuję się na zakup ilości hurtowej (tubka starcza na m-c smarowania) w jakiejś internetowej aptece. u mnie pytałam po aptekach, to 26-28zł najtaniej, a w internecie widziałam i po 20zł.

****

właśnie zamówiłam 5 tubek :) najlepsza oferta była tutaj... https://www.cefarm24.pl/
 
Ostatnia edycja:
Ja już kiedyś pisałam ja używałam super kremu elancyl.Straszliwie drogi ale nie mam ani jednego rozstępu. Nie wiem na ile to geny na ile cudowne działanie kremu ale polecam.Muszę właśnie upolować w necie bo dużo taniej niż w aptece.
 
Bardzo dziekuję za wszystkie rady. Wczraj kupiłam Pharmaceris - stosowałam w poprzedniej ciąży. Chcicłam też zakupić Mustele, ale na wizaz.pl ma on dość złe opinie. Podobno beznadziejna konsystencja (trudno sie wchłania) i mdły zapach. Ale chyba zaryzykuje.
 
Ja zamierzam testować bio-oil, moja koleżanka stosowała to już kilka lat temu i była zadowolona, ja dopiero w reklamie o tym uslyszalam, sprawdzę co to daje.
 
reklama
no ja własnie też w reklamie i sie napaliłam, ale koleżanka uświadomiła mi jeszcze, ze to od dawna jest na rynku i jest bardzo dobre- drogie nie jest bo ok 25 pln za 60 ml nie wiem jak to z wydajnością będzie ale sprawdzę
 
Do góry