reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zadbane Mamusie :)

reklama
Ja już nie mogę na siebie patrzeć.
Niby brak opuchlizny i rozstępów, ale ten cellulit i cyce jak donice!
FUJ!
I tak jeszcze z pół roku...
 
zrobiłam sobie dobrze....i to jak:)
kąpiel z pianka, peeling calego ciala, peeling stóp, maska na włosy i balsam z drobinkami złota na całe moje słoniowe ciało a teraz pomalowałam paznokcie u nóg i rąk - na oczojebną czerwień..Kurde- co się namęczyłam z pomalowaniem paznokci u stóp:no::szok:oo jaaa....ale warto bylo bo teraz zamiast opuchnietych kostek widać czerwone pazury.
ide teraz po lody :-D
 
Też dzisiaj pazurki pomalowałam u stóp i u rąk, ale na jasno - i całe szczęście, bo położna na szkole rodzenia uprzedziłą, że w naszym szpitalu jeden anestozjolog odmawia współpracy jak rodząca ma tipsy lub pomalowane paznokcie..
 
Też dzisiaj pazurki pomalowałam u stóp i u rąk, ale na jasno - i całe szczęście, bo położna na szkole rodzenia uprzedziłą, że w naszym szpitalu jeden anestozjolog odmawia współpracy jak rodząca ma tipsy lub pomalowane paznokcie..

Ponoć nie powinno się do szpitala malować, bo kolor pod paznokciami jest dla anestezjologa jednym z wyznaczników prawidłowego krążenia...
 
Potrzebuje sie wybrac do fryzjera, bo na swoj odrost juz patrzec nie moge. Najgorsze, ze najchetniej zrobilabym jakas rewolucje na glowie, i sama zdecydowac sie nie moge.
 
Katik, ja właśnie dlatego mam fryzjerkę, która sama wymyśla co mi zrobić :-D jak idę bez pomysłu, ale np mówię, że chce dużej zmiany to wtedy wie, że może zaszaleć :-D nigdy nie wyszłam od niej niezadowolona :-D idź na spontan :-D
 
reklama
Do góry