reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zadbane listopadóweczki :-)

Amerie- ale nie wiem czy to dotyczyło mnie konkretnie czy ogólnie...ja mam sporo tych szwów bo maluszek był spory, i mnie nie nacinali tylko popękałam...
 
reklama
rtyska e tam, ja sie wykapalam dopiero w 2 tygodniu i tylko dlatego ze wczesniej mnie szczypalo i szybki prysznic robilam, ale nie widze powodu dla ktorego nie mozna by sie wykapac..
 
Ja chyba załapałam zapalenie pęcherza, tylko gdzie? Jeden 5 min spacer? Opatulona i wogóle.... ech, czy coś można brać, a może nasiadówki?

ANIU ja miałam 1 szew, reszta rozpuszczalnych, jutro zdejmę sobie opatrunek i mam chodzić już bez i niby niczym nie pryskać, myć białym mydłem, ale kupiłam octanisept. Aha czy pryskacie czymś pępuszki???? MI nie kazali

Malutka o 14 mi płakała przez pół godziny, dałam 2 krople i spokój, i niewiem czy przypadek ale zasnęla równocześnie z wejściem meża
 
Kąpiele zwłaszcza gorące po porodzie niewskazane. Dziewzcyny mam pytanko. Rodziłam przez SN, brzuch oczywiście jest, skóra trochę obwisła, rozstępów na razie nie widzę. Co radzicie stosować na brzuch, żeby go ujędrnić i przeciwdziałać rozstępom? Chciałabym stosować jakiś mocniejszy preparat, w ciąży stosowałam oczywiście krem ciążowy tylko. Co radzicie???
 
izeczka, ja używałam i dalej używam Dax, Perfecta Mama i uważam że brzuszek mam super, skóra jest jędrna. Po porodzie był taki jak galaretka, trzasł się i skóra była taka szorstka i sucha. Polecam.

To nie będę ryzykować z tymi kąpielami, ale szkoda bo bardzo mi tego brakuje, zwłaszcza że tyle śniegu za oknem i nic tylko wejść do gorącej wody :(
 
oops, a ja nic nie wiedzialam, ze nie mozna i sie kompalam, ale tylko dwa razy. Mam nadzieje, ze mi nic nie bedzie, wczoraj juz nie krwawilam, ale przy pierwszej kapieli tak.. w kazdym razie moja rana malutka byla i szwy w srodku tylko.
 
e tma jakby taka zasada byla to co co miesiac jak ma sie okres to tez sie nie mozna kapac? ;) no chyba ze rzeczywsicie gorace kapiele zle wplywaja na szwy.. mi sie juz rozpuscily wtedy jak bralam kapiel i wiadomo we wrzatku sie nie kapalam ;) tylko w normalnej temp
 
Ja tez chcialam wziasc juz kapiel, ale slyszlama ze dopuki sie krwawi zeby brac prysznic po pierwsze wlasnie chodzi o infenkcje a po drugie rzez ciepla wode mozemy wiecej krwawic. Dlatego u mnie nadal prysznic:)

Trusia - jeżeli chodzi o pepuszek to u mnie w szpitalu mowli zeby tylko myc woda z mydlem i osuszac dokladnie..
 
reklama
Do góry