reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zadbane grudniowe mamy :)


Tunia - ta sukienka bardzo ladna i cena tez zacheca :) daj znac, jak dostaniesz, jaka jakosc i wogole.

Ale macie fajnie. Ja od liceum nie założyłam butów na obcasie większym niż 2 cm ;) Przed weselem buty to był największy problem - oszukałam się parę miesięcy takich niskich, ale znalazłam za to super-wygodne. A to wszystko dlatego, że Małżonek obecny mój jest ode mnie zaledwie kilka cm wyższy, a ja strasznie nie lubiłam być z nim nawet na równi w wyższych butach.

ewa - ja ci powiem, ze moj malzonek jest 10 cm nizszy ode mnie :DDDDD wychodze z zalozenia, ze nawet na plaskim jestem od niego wyzsza, wiec dodtakowy obcas nie zaszkodzi :))))) takze smigam na obcasikach - najczesciej takich 5 cm, bo wtedy noga sie nie meczy. ale dzis mam na sobie koturny 8 cm i wtedy mam 186 cm ;) lubie tak patrzyc na wszystkich z gory ... hehe

ale na wesele z butami mam problem, bo wszystkie pasujace sa jakby przyciasne ... chyba musze kupic cosik nowego, niedrogiego.
 
reklama
Szpilki...moja miłość!!! Uwielbiam i mam ich całkiem sporą kolekcję. Teraz czasem ubiorę nawet takie z 11 cm obcasem, ale przyznam, że tylko na takie mini wypady. Latem to raczej delikatne klapeczki. Z kolei do samochodu balerinki, więc jestem elastyczna:DDD
Po ciąży powrócę do moich obcasików...
 
heheeheh ale sie usmialam, Gufi :)))) rany to Ty wysoka jestes ze ho ho 178 cm to sporo jak na dziewczyne :) moj W jest mojego wzrostu, niby, czasem mam wrazenie ze mnie oszukuje lub uroslam w ciazy :) a mam skromne przy Tobie 171, w sumie cieszylabym sie gdybym miala tez 175 ale i tak nie narzekam bo mam kolezanki po 156 no i one sa przy mnie taaakie malusie, wczoraj wlasnie mialam dylemat, u mnie szpilki odpadaja niestety bo z przyczyn medycznych nie moge nosic, obcasy grubsze ale niskie jeszcze przejda, natomiast wczoraj wypatrzylam sliczne botki na koturnie stabilnej i nie za wysokiej tak zebym mogla normalnie sie poruszac i zastanawialam sie jak by W zareagowal gdybym w takich chodzila :) no w sumie on sie cieszy ze nie nosze obcasow bo nie ma wtedy kompleksow a tak moglyby go chwycic, a ja wiem ze jak tylko bym mogla nosic szpilki... mmmm uwielbiam takie buty ale moge sobie popatrzec tylko niestety hrrrr. Wiec widzac roznice wzrostu pomiedzy Toba Gufi a mezem heh stwierdzam ze moze W by sie nie czul zle? bo to byloby jakies 6 cm roznicy..
 
salomii - jak kiedys duzo chodzilismy ze znajomymi do klubow na baety, to moj zawsze mi kazal zakladac buty na obcasie. mowil, ze wtedy na pewno wszyscy sie zastanawiaja, co on takego wyjatkowego w sobie ma, ze taka laske wyrwal :DD;))))
 
kupiłam wczoraj sukienke!! co prawda nie tą różową ale też chyba całkiem fajną. daleko szukałam a w sklepie u siebie miałam :D fotkę wstawię jak już będzie po 4 września bo pewnie na weselu coś tam sobie pstrykniemy :) a i najważniejsze była niedroga! a myślę, że jak mamuśka mi po bokach trochę wszyje w przyszłym roku to też się przyda :D
 
Super Gosia, pochwal się jak już będziesz mieć fotkę :))

A mi ostatnio coś takiego w oko wpadło. Szczególnie zwróciły moją uwagę duże kieszenie, gdzie mogłaby się pomieścić np butelka.

H&M 69,90 zł - zdjęcie
 
Tunia fajne sukienki, czegoś takiego szukam na codzień.
Gufi to mnie zaskoczyłaś. Najważniejsze to lubić siebie. ;-)
 
reklama
Do góry