reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zadbane grudniowe mamy :)

A smarowanie specyfikami nie pomoże?? No nie straszcie... Myślałam że w czasie karmienia smarować je kremami, a później po karmieniu kupić ujędrniający... Jak wasze biusty xle sie maja to jak moje olbrzymy bede wygladac?? :/

A co do brzucha to kiedy (i czy wogole) można wkładać pasy wyszczuplajace takie jak ten:
1165995855

Gdzieś czytalam z epowinno sie je nosic po porodzie.... czy ja sie myle??
 
Ostatnia edycja:
reklama
Boze Wiolka ja sobie taki kupilam w polsce......
nie wiem jak ja w niego wejde....
gacie tez kupilam takie jedne po pachy...
:):)
podobno po 6 tygodniach mozna nosic, nie wiem jak z cesarka, ostatnio slyszalam ze po cesarce np cwiczyc mozna dopiero po 3 miesiacach ://

aaa i wkladac jak najbardziej by sie pozbyc skorki, zawsze jak nie pomoze to nie bedzie sie mialo wyrzutow ze cos sie zaniedbalo, moja mama taki nosila i jest laska jak sie patrzy z figurka natomiast kolezanki..... ciagle placza ze tu zwisa, tam zwisa a juz kilka lat po porodzie ciezko im raczej zwalac to na bo po ciazy tak mi zostalo :D jak sie nie ruszylo palcem to zostalo:D
 
Ostatnia edycja:
No właśnie ja o zwisającej skórze i wiszących piersiach myślę jeszcze przed porodem dlatego wolę się doradzić. Ale skoro mówisz, że czasem pomaga to nie widzę przeciwwskazań żeby chociaż nie spróbować nosić taki gorset.
 
Ktoś się może orientuje, jaki biustonosz do karmienia kupić i kiedy? Chodzi mi o rozmiar. Ja mam (tzn. miałam) średniawy, ale raczej z mniejszych - 75B, teraz już weszłam w 80C i wszystko by było pięknie, gdyby nie to, że biust mi się pręgowany od rozstępów robi. I pomyśleć, że 2 tygodnie temu jeszcze nie wiedziałam, co to jest... Teraz biust mam lekko naznaczony, pośladki to jest jedna wielka tragedia i tylko brzuch mi natura oszczędziła i jest nadal ładny ;) Kremy trochę przygaszają rozstępy, ale całkiem to to dziadostwo chyba nigdy nie zniknie.
Ale wracam do pytania - co z tym rozmiarem? Bo sklep już sobie dziś upatrzyłam, gdzie te biustonosze są za 35 zł, więc przyzwoicie, tylko nie mam pojęcia, w jakie celować...
 
wiolcia o taki pas to ja tez kupie napewno juz po poprzedniej ciazy mialam nosic bo brzuch mi opadl :/ ale szybko zaszlam w ciaze i stwierdzilam z enie bede gniotla brzucha jak sie staramy ale teraz to obowiazkowo . tez mysle ze po pologu wlasnie juz mozna. kolezanka jedna nosila i po niej nie widac ze w ciazy byla piekny jedrny brzuszek ale mowi ze non stop chodzila i spala w tym gorsecie tylko ona nie miala ze sklepu jej babcia zrobila i naprawde pomoglo super.

moim cyckom chyba nic nie pomoze juz ujedrnic zeby znow fajne byly. ciekawe czy jakbym zaczela spac w staniku cos by se poprawilo... eee ale spanie w staniku to takie nie wygodne bbrr
 
missiiss to kup sobie taki top sportowy do spania jak ja mam - bardzo wygodny i dla mnie to był strzał w dziesiątkę. Dawno mi się tak dobrze nie spało. Tutaj masz link do aukcji wiec sama zobacz:
BIUSTONOSZ-TOP SPORT SIERRA L +GRATIS! (1174095995) - Aukcje internetowe Allegro

Skoro tak mówicie o tych gorsetach to sobie może nawet ze 3 na zmianę kupię :zawstydzona/y: Moje rozstępy mnie wystarczająco przerażają - a jakby do tego dopisać obwisły biust i wałki skóry na brzuchu to bym się załamała... ja chce jeszcze kiedyś móc włożyć bikini :eek:

ewa86 dziewczyny ostatnio pisały, żeby stanik do karmienia kupić po porodzie bo biust strasznie rośnie. Chyba że kupisz sobie "rosnący" z triumpha. Z twoim mały biustem masz duże pole manewru :tak:

Co do rozstępów to jako ich weteranka polecam kupić krem na blizny tylko sprawdź czy można używać w ciąży. Wiadomo rozstępy nigdy nie znikną ale staną się płytsze. Czytałam na forum, że wiele dziewczyn poleca kosmetyki Palmers (można je kupić na Allegro).
 
Ostatnia edycja:
wiolcia rzeczywiscie fajny ten top ale czy on mi pomoze ... musz epomyslec. ja tezmjestem weteranka rozstepowa juz mam na calym brzuchu i siegaja jak zlozysz dwa palce (2 i 3) i takie 3 odleglosci powyzej pepka. caly brzuch mam pocharatany :/ i wali mnie to bo i tak bikini zaloze na plaze niech sie nie patrza jak im si enie podoba :p
 
jest tez z pharmaeris splycajacy istniejace rozstepy, mam taki w domu i uzywam przeciw rozstepom hehe niechcacy mi sie kupil ten to uzywam teraz na wszelki wypadek w walce przeciw pojawieniu sie:)
 
Salomii a czy tobie wyskoczył jakiś rozstęp już??

Missiiss a rozstępy na brzuchu wyskoczyły ci w ciąży czy już po?? Nie martw się ja jestem cała w rozstępach :) łydki, uda, pośladki i dól pleców (to w wieku 13 lat mi wyskoczylo jak nie wiedziałam jeszcze co to jest), biust - tu nie mam ani 1 cm bez a co najlepsze widzę zaczątki cellulitis na rękach:szok: (tyłek i uda już są zaatakowane). Jakiś nieudany ze mnie model :happy:
 
reklama
wlasnie ja juz sobie jak sie przeprowadze to kupie tez ze dwa do karmienia. i mowisz zeby wieksze kupic yyyy hehe :) no to kupie jakies takie chcialabym taki co rosnie raz z cycami co dziewuchy pisaly wcczesniej ... tylkonie wiem czy na mojej pipiduwie wiedza o tym wynalazku :p


Mnie moja mama kupiła w Tesco koszt ok. 40 zł takie same 3 miałam z Julcią, były wystarczające. Pewnie dokupię jeden biały i jeden czarny bardziej elegancki ale można się bez tego obejśc :)
 
Do góry