reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Każda z nas wita styczeń z nadzieją i oczekiwaniem. Myślimy o tym, co możemy osiągnąć, co chcemy zmienić, kogo kochamy i za kogo jesteśmy wdzięczne. Ale niektóre z nas mają tylko jedno pragnienie – przetrwać, by nadal być przy swoich bliskich, by nadal być mamą, partnerką, przyjaciółką. Taką osobą jest Iwona. Iwona codziennie walczy o swoje życie. Każda chwila ma dla niej ogromne znaczenie, bo wie, że jej dzieci patrzą na nią z nadzieją, że mama zostanie z nimi. Każda złotówka, każde udostępnienie, każdy gest wsparcia przybliża ją do zwycięstwa. Wejdź na stronę zbiórki, przekaż darowiznę, podziel się informacją. Niech ten Nowy Rok przyniesie szansę na życie. Razem możemy więcej. Razem możemy pomóc. Zrób, co możesz.
reklama

Zadbana mama - kosmetyki, zabiegi pielęgnacyjne, nowe ciuszki i inne przyjemności

reklama
Wreszcie sie zdecydowalam i zamowilam poduszke, o taka:
Motherhood - Kojec - poduszka dla kobiet w ciąży, brązowa - Merlin.pl

Ciekawe, czy sie sprawdzi.

Ponieważ odkad zaczelam nosic zimowe kurtki, okazalo sie ze obie sa dopasowane, a nie luzne, jak wczesniej myslalam, musialam przyspieszyc swoje kurtkowe zakupy. Akurat w orsay'u byla dzisiaj promocja -20% na kurtki, to kupilam taka, ktora jest lekko rozszerzana na dole i rozmiar wieksza niz ten, ktory aktualnie nosze. Nie jest to cos idealnego, ale w sumie za 112 zl to trudno bedzie znalezc cos lepszego a i mi trudno przewidziec jak moja figura sie zmieni z czasem... A sam ostatni miesiac ciazy wypadnie juz na wiosne wiec moze nie bedzie tak zle.
 
Jouluatto myślę że to żadne pieniądze za takie getry a jak będzie trzeba to sobie większe sprawisz:) Ja na początku myślałam, żeby mniejsze zamówić w innym kolorzeale w sumie z tyłka nie spadają więc zamówię drugą L w brązie:)

Mojeboje ja mam taką tylko nie z tej firmy i powiem Ci że to jest zbawienie dla mojego kręgosłupa:) Od momentu jak na niej śpie tzn z nią nie mam bóli pleców po całej nocy:)
 
A ja dzisiaj zamówiłam sobie taką bluzkę ;)

rebellook.jpg

od Rebellook Pregnancy
 

Załączniki

  • rebellook.jpg
    rebellook.jpg
    16,6 KB · Wyświetleń: 108
GoGa_ bluzeczka świetna!!

A ja się pochwalę zgodnie z tematem, że od grudnia będę chodziła na gimnastykę. Zwolniło się miejsce i już do porodu mogę chodzić. A co fajniejsze to wszystko za free (położna swoim pacjentkom organizuje)
 
reklama
Do góry