reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zadbana i piękna mama

O H&M nie pomyślałam, bo oczywiście nie miałam pojęcia, że mają ciążowe ciuchy;-) A to pewnie fajny pomysł, bo tam często ciekawe wzory i niedrogie. Dzięki! Zajrzę w kóryś dzień na pewno!:-)

Jestem niestety z tych, które nie przepadają za sukienkami, które są pewnie najlepszym wyjściem. Może trzeba swoje upodobania zweryfikować... Wierzę, że jak mówi Kaśka może się zdarzyć, że dojdę do stanu "mam to w de, niech będą sukienki!":-D
 
reklama
hej
tylko ze ja kupowalam w H&M za granicą ,mam nadzieje ze w Polsce sa te same kolekcje albo chociaz i dla mam.....tak sobie wlasnie uzmyslowilam.
 
w H&m-ie w PL też są ciuchy ciążowe, ale same szmatki na dodatek drogie dosyć..
ja widziałam super ciuchy na allegro i u nas w Jarocinie w sklepie z odzieżą jeansową
a te które mi się tak podobały widziałam na allegro [tam są ogólnie najładniejsze ciuchy :tak:]
o takie:
454969152
 
Sheeppy, świetne te jeansy!

Ja byłam w HMie w sobotę, przymierzałam 3 pary spodni i już byłam prawie zdecydowana, ale postanowiłam przejść się jeszcze do Niveny, z odzieżą ciążową. No i kupiłam tam prześliiiiiczne jeansy, w takiej samej cenie jak w HMie, za to o wiele ładniej skrojone i lepiej uszyte - no i takie mięciuśkie, że aż się miło je nosi! :-) Upatrzyłam już sobie zresztą w Nivenie właśnie cudny zestawik na Wigilię, ale to po wypłacie. Mięciuchne sztruksy w kolorze kawki z mleczkiem i do tego przecudna bluzeczka nakrapiana w różnych odcieniach zieleni, ooooooooch! Rozmarzyłam się!
 
ja kupiłam spodnie z dzianiny czarne pasuja do wszystkiego w sklpie C&A kosztowaly 129zł chodze szukam jeszcze ciuszkow ale nic mi sie nie podoba w H&M widzialam sliczna spodniczke w bialo czarna krate-musze zast sie czy ja kupic.
 
dziewczyny a ja polecam sklep mama dama Odzież ciążowa, ubrania ciążowe, ciąża, moda ciążowa – mamadama.pl, mają naprawdę świetne rzeczy i stosunkowo nie drogie, ostatnio zakupiłam 2 sukienki ciążowe oto jedna z nich, drugiej nie ma zdjęcia. Ale tę szczerze polecam, jest wygodna i przedewszystkim rozciąga się bardzo dobrze wiec śmiało można jej używać do 9 m-ca
 
Ja już chodzę w spodniach ciążowych, bo zwykle stały się takie jakieś niewygodne. I duże swetry, bo jakoś nie mogę dorwać się do ładnej tuniki, więc ciąży spod nich raczej nie widać.
Wczoraj byłam u babci męża i z teściową pomagałyśmy jej sprzątać. Zgrzałam się i ten sweter zdjęłam, na co moja teściowa "oj już jaki masz brzuszek... chyba że to tłuszcz" :baffled:. Możecie sobie wyobrazić moją miną. Uwielbiam takie słodkie komentarze.
 
Buhahahahahaha!!! :-D:-D:-D
Justyna, ale mnie rozbawiłaś tym teściówkowym komentarzem! No bo rzeczywiście, chyba wszystkie jesteśmy teraz w takim okresie przejściowym, że "niby już coś widać, ale niezupełnie to" - ja już brzuszek mam, ale bardziej jak grubasek niż jak ciężarówka... :wściekła/y:

A tak w temacie brzuszków, czy one potem twardnieją jakoś jak dzidzia rośnie, czy są takie bardziej flaczkowate? Pytanie może dziwne i do tego offtop, ale się nad tym zastanawiam od jakiegoś czasu, a głupio mi wyskoczyć do jakiejś innej ciężarówki z tekstem "daj pomacać". :-D
 
bazylia24- to faktycznie jest pytanie, ja też nie mam pojęcia. Ale wydaje mi się, ze twardnieje, bo przeciez one tak ładnie wyglądają jak uformowane piłeczki :p
więc przyjmijmy, że będą wymodelowane i twardsze :p
 
reklama
Też się zastanawiałam czy te brzuchy twardnieją, więc te same pytania rodzą nam się w głowach;-) Kaśka, Sheeppy - jak to jest dziewczyny z tymi brzuchami? Bo wy już macie doświadczenie... Twardnieją?

Dżinsy faktycznie fajne te z Allegro. Zaraz poszperam. Cały czas jednak interesuje mnie ten pas, o którym pisałam. Czy któraś z was ma doświadczenie z tkaim pasem?

Myślę o takim, który zakłada się na ciuchy i nie ma on funkcji podtrzymującej brzucha, a jedynie (tak myślę) zasłania odpięte spodnie. Link poniżej.

Pas Ciążowy BELLYBELT -oryginał- wysyłka 0zł (489054330) - Aukcje internetowe Allegro
 
Do góry