reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zadbana i piękna mama

reklama
nie przejmuj sie bo ja w pierwszej tez szybko tylam... bedzie ok...
------------------------------
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny podzielcie się pomysłami w co się przez kolejne 5 msc. ubierać, gdy brzuchy będą coraz większych rozmiarów. To jak wyglądamy ma także duży wpływ na to jak się czujemy i nie chciałabym przechodzić reszty tego czasu w dresie... :no:

Miałam pomysł, że pas ciążowy założony na wierzch, na spodnie bądź spódnicę "sprzed ciąży", który zasłoniłby rozpięty zamek a jednocześnie przytrzymał, mógłby być rozwiązaniem i nie zmuszałby do wymiany całej garderoby. Ale nie wiem czy ten pomysł nie jest nawiny...?

Macie jakieś doświadczenia z takim pasem?
 
Ja narazie wchodze w swoje jeansy i zakupilam jedne ciazowe:tak:Ale choc tylek mi sie spokojnie miesci to brzuchol juz ma male klopoty jak sie zapinam,wiec pewnie bede musiala sie zaopatrzyc w jakas dodatkowa pare spodni.Generalnie to w pierwszej ciazy nosilam bluzki sprzed ciazy,bo zaslanialy brzuszek ladnie(wiekszosc z nich).A pod te za krotkie nosilam przedluzane koszulki za 2£ z Primarku;-)Teraz juz zaopatrzylam sie w czarna,elegandzka sukienke na wazniejsze okazje(w tym wigilia) i kilka duuuuuzych stanikow,bo biust urosl mi JUZ o 2 rozmiary:szok::szok::szok:Nie bprobowalam pomyslu z pasem bo pod koniec pierwszej ciazy faktycznie 3/4 czasu biegalam w dresie bo po prostu bylo najwygodniej,najszybciej sciagnac do sikania:laugh2: i nic mnie nie gryzlo,nie denerwowalo i generalnie najlepszy pod koniec ciazy jak brzuch jest gigantyczny:tak:I pod sam koniec mialam w d****ie co koto pomysli o dresie i jak wygladam,bo po prostu juz mialam dosc i chcialam tylko URODZIC!!!!!:laugh2::laugh2::laugh2::sorry:
 
Ja to w późniejszej ciąży w ogóle spodni 'sprzed' nie mogłam przez uda i biodra przeciągnąć :-D a tyłek nie mieścił się w swoje miejsce, więc takie rozwiązanie nie wchodziło w grę.. myślę, żeby jednak nosić ciążówki, widziałam sliczne spodnie, które tylko z boku mają wszyte gumki i nie widać tego paskudnego pasa :-p
zresztą, chyba spodnie mogłyby spadać spod takiego pasa..
 
Oj Kaśka (jeśli tak mogę?) uśmiałam się z "miałam w d****":-D Pewnie coś w tym jest... Genaralnie w "normalnym" stanie mam dokładnie w tym samym miejscu co kto o mnie pomyśli, jednak...

Chyba też znacie to uczucie: gdy same wiemy, że wyglądamy ładnie, także czujemy się lepiej i nie chodzi o to co kto pomyśli, ale właśnie o to nasze własne dobre samopoczucie we własnej skórze. A tej będzie dużo. Skóry znaczy;-)

Sheeppy, gdzie te śliczne ciążówki widziałaś? Bo u mnie czysta mapa jeśli chodzi w ogóle o sklepy z ciuchami dla kobiet w ciąży;-) Dlatego wasze, doświadczonych ciężarówek, sugestie są jak namilej widziane:-)

Jak sama coś wynajdę fajnego to także się dorzucę, ale jakiś mały drogowskaz od was potrzebny, oj potrzebny:-) Nie chciałabym także wydawać mnóstwa siana na ciuchy, które mi na pewno nie będą już nigdy więcej potrzebne. W moim wieku bowiem raczej nie zdążę już Grochowi rodzeństwa spłodzić choć... hmm... nie wywieszam białej flagi, jeszcze nie:-D
 
a ja zaopatrzyłam się w dwie zwykłe pary ciążówek i dziś w jedne ogrodniczki z myślą o wigilii i zimę mam zamiar przechodzić w tym asortymencie z połączeniem z moimi bluzkami i swetrami a na wiosnę pewnie nad czymś nowym pomyślę albo dres napewno nie sukienki czy spódnice bo jestem paskudny zmarźlak nawet śpię w bluzie założonej na koszule nocna
 
Karjoka - mozesz,mozesz;-):-)No ja generalnie tez nie interesuje sie opinia innych,ale jakos pod koniec ciazy to sama po sobie juz widzialam,ze te moje dresy to juz nie za bardzo atrakcyjne,choc kilka kompletow mialam:-DAle i tak ladowalam sie w adidasy i dres,bo w glowie mialam tylko,zeby dojsc gdzie mam dojsc wrocic i zasnac:-DI nawet mi do glowy nie przyszlo zeby kupowac jakies finezyjne bluzeczki itp......

Generalnie jesli o ciuchy ciazowe to moja kumpela kupila zestaw 50szt za 40£ na ebay'u i byla zadowolona,zwlaszcza ze sweterkow i jeansow:tak:Musilabym tez sprobowac w tej ciazy i cos zamowic,bo nie planuje wiecej rzeczy i jakos zal mi wydac 30£ na kolejne spodnie ciazowe,ktore ponosze pewnie z 3mce tylko:confused2:
 
reklama
witam
ja tez juz mialam problemy z ubieraniem sie tylko w jedne jeansy wchodze i koniec...ale nasczescie męzus zabral mnie na zakupy do H&M -normalnie tam nie kupuje ale teraz szkoda kasy na lepsze ciazowe ciuchy jak i to i tak na chwile poza tym narazie innych nie widzialam...bardzo ladne musze przyznac i naprawde tanie////...super spodnie niby jeansy normalnie wygladaja ale maja taki dodatkowy materialowy pas ktory wchodzina brzuch a jeansy przez to sa wygodne naprawde bajer:) ....zobaczymy jak sie bedzie nosilo ..polecam..ten pas mozna i tak zakryc bluzka bo i tak z golym brzuchem nikt nie chodzi....musze przyznac ze moj brzusio w takich ciazowych ubrankach juz ladnie wyglada widac go...chyba ze to troche tluszczyku tez ale jest ok mysle.....jak bedzie troche bardziej widoczny na zdjeciu to tez dodam:)
aha no i kupilam pierwsze spioszki.......nie moglam sie oprzec takie sliczne..i skarpetki...niby nie chce zapeszac zawsze jakis stres ale kiedy mam zaczac zakupy jak nie teraz tyle mnie czeka wydatkow i sprzetow do nabycia .....pierwsza dzidzia i raczej nic od nikogo nie dostane...;-)nie znam jescze plci wiec kupuje takie unisex ....szukamy juz wozka i lozeczka.......
pozdrawiam Was goraco
buziaki
 
Do góry