reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zadbana i piękna mama

reklama
Bazylia (a swoją drogą super nick!:-)), dzięki za testy! I za pomysł na przedłużenie bluzek - pewnie masz rację, że to się może przydać. Tymbardziej, że my z dużymi brzuchami będziemy chodziły zimą...

Byłam dzisiaj - pierwszy raz w życiu! hehehe... - w sklepie z ciuchami dla bejbików i dla nas. Przymierzałam spodnie ciążowe i... Hmm... No czuję się w nich trochę dziwnie. Ale pewnie jednak trzeba się będzie przyzwyczaić... Zaskoczyła mnie jednak cena: 160,00 zł. (sklep Mothercare, jeśli moderator mnie nie wywali za krypto i antyreklamę...). Nie uśmiecha mi się dać tyle za coś co nawet nie bardzo mi się podoba:baffled:

A wobec tego... Wpadłam na pomysł by po prostu dać gdzieś do krawcowej i przerobić moje stare dżinsy na ciążowe. Mam ze trzy pary takich, które bardzo lubię, ale są mi za duże i od dawna nie nosiłam. Myślę, że się sprawdzą i nie szkoda mi ich przerobić, bo i tak w nich nie chodziłam. Ha!:-)

Któraś z was próbowała takich przeróbek?
 
Aha! I jeśli są tutaj jakieś dzierwczyny z Poznania to mam info, że H&M sprzedaje ciuchy dla kobiet w ciąży tylko w M1 i King Crossie. W Plazie i w Browarze nie ma tego asortymentu.
 
hej
ten rozowy pas widzialam na zywo i wyglada niezle tez mysle o jego kupnie ale jescze poczekam ...brzusio za maly chociaz ciazowe jeansy juz nosze i super....maja doszyty jakby taki materialowy pas jak te kolorowe co dodalas zdjecie.....
w ogole z tej firmy jest super bielizna ciazowa i do karmienia:)
anita maternity
pozdrawiam
 
Witam przyszle mamusie:rofl2:

Ja tyje ksiazkowo (tak sie przynajmniej doczytalam) jestem teraz w 18tygodniu i mam na koncie + 6kg (przed ciaza przy wzroscie 175 wazylam ok 60kg) teraz 66 wieczorem nawet 67:no:hehe..wydaje mi sie ze moze to tez byc rola wod, mi wlasciwie nigdzie nie poszlo tylko w brzuszek, niektorzy mowia ze chyba schudlam...Jem systematycznie sniadanie i inne posilki oraz mam wielkiego smaka na owoce:baffled:duzzooo owocow...mam nadzieje ze dobije tak do 15kg wiecej nie:tak:zobaczymy. Buzki i pozdrawiam
 
Kokoszko miła, rozszerz proszę "książkowo". Bo tzn. ile w jakim czasie? Ja myślałam dotąd, że jest to bardzo różnie i indywidulanie. Niektóre kobiety przybierają najwięcej na początku, inne pod koniec... Ja jestem w 16tc i jak dotąd przybrałam ok. 3,5 kg. Też wydaje mi się że wyłącznie brzuch.
 
Karjoka hehe zapomnialam napisac ksiazkowo, czytalam ze na miesiac 1 do 2kg i oczywiscie od 8miesiaca 0,5 kg na tydzien:baffled: Bardzo malo przytylas ale teraz w 16 tygodniu przybywaja wody plode (znaczy zwieksza sie ich ilosc) . U mnie od 16 tygodnia wyrazniej sie brzuszek powiekszyl...wiec mysle ze to zasluga wod:confused:buzki i pozdrawiam
 
reklama
Do góry