reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zadbana i piękna mama

Liliann, Paula7-usmialam sie z was ale to szczera prawda ja karmilam marteprzez 9miesiecy wiec jeszcze karmilam w czerwcu,lipcu, na wakacjach mam piekne zdjecia w stroju kompielowym mam takie pelne cycochy nie to co pozniej:-D, a teraz to juz ledwo sie mieszcze w 75B i chyba pierwszy raz w zyiu bede miala C:-D
 
reklama
maja33- slonko tylko pozazdroscic ale i mi wypryski zaczely przybierac powoli moze cos
sie ruszy nareszcie i wypelni te luki w staniku...hehehe
 
Ja mam problem straszny z biustonoszami,bo teraz mam 75C ale juz sie za ciasne zrobily:-(No ale po pierwszej ciazy na biuscie mam OKROPNE rozstepy i teraz cierpie,bo strasznie mnie ciagna w dol te piersi:-(Staniki leca razem z nimi,niestety.Probowalam ciasniejsze- 70C ale to i tak do niczego bo na plecach mi i tak sie podciaga zapiecie i cycki w dol z miseczkami leca:-(No i w nocy podstawowo w stanikach sportowych spie,ale to meczace strasznie tak caly czas wszystko zgniecione i 'uwiezione':-(A to dopiero poczatek ciazy:-:)-(Juz powoli zaczelam typowo sportowe nosic ale jakos ladniej sie ubrac nawet nie mozna do nich:no:Boje sie co bedzie po tej ciazy.....do pasa bede miala biust:-:)-:)-:)-:)-(
 
maja33- slonko tylko pozazdroscic ale i mi wypryski zaczely przybierac powoli moze cos
sie ruszy nareszcie i wypelni te luki w staniku...hehehe

Mowisz ze Ci zaczely przybierac... ojjj, kochana wylamujesz mi sie z naszego klubu "Plaskajakdeska"..... nieladnie!!! I sama jedna mam tu zostac teraz??...;-);-);-)
 
Lilian jeśli Cię to choć trochę pocieszy, to ja również muszę się przyzać, że u mnie biust jaki był przed ciążą taki nadal jest ... czyli jakby go nie było ;)
 
Witajcie! Ja też z tych raczej wklęsłych dwójek ;-) W poprzedniej ciąży piersi urosły dopiero pod koniec ciąży i były już spore w okresie karmienia. Ale po zakonczeniu niestety powróciły do stanu wyjściowego a nawet jeszcze się zmniejszyły. Za to teraz biust zrobił się imponujący (przy moim wzroście 155 cm) i rośnie dalej. Zresztą zauważyłam że tyję inaczej niż poprzednio tzn. wtedy w przeciągu pierwszych trzech miesięcy przytyłam 5 kg i to głównie w udach i biodrach a teraz dopiero 1 kg na plusie i to w biuście i brzuchu. A jak jest u Was mamusie po raz kolejny? Bo tak się zastanawiam, czy na to że inaczej tyję ma wpływ płeć dziecka?
 
LILIan- nie nie az tak szybko sie od was nie wylamie zanim cos na dobre sie
ruszy to jeszcze potrwa...hehehe
 
Dla mnie niesamowite jest to, jak moje wymiary sie zmieniaja w ciagu dnia. Rano spoko, mini brzuszek, piersi okragle, a wieczorem balony i brzuch sie wydyma, ze na prawde wygladam jak w ciazy:-):tak:
 
reklama
Ja mam tak samo, wieczorem wyglądam jak w poprzedniej ciąży w 6mc ogólnie czuje że szybciej tyje ale nie staje na wage, od począdku jeszcze sie nie ważyłam no ale 13 itak położna mnie zważy to będzie mega szok dobrze że wizyte mam rano :)
 
Do góry