reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zadbana i piękna mama

Ja do tej pory przybrałam 2,5 kg. Zważywszy, że w pierwszej ciąży tyłam w oczach (35 kg) to wynik chyba niezły. Zobaczymy co dalej
 
reklama
Ja stosuję krem przeciw rozstępom z firmy Gerber
Smaruję nim piersi i brzuch od samego początku (tzn jak tylko zrobiłam test :-))
Polecam go wszyskim dziewczynom
Pozdrawiam
 
ja stosuję Ziaję mamma mia dla kobiet w ciąży, ale jak brzusio urośnie przerzucę się na coś z górnej półki, tak na wszelki wypadek
choć w poprzedniej ciąży pomogła mi zwykła oliwka i zwykłe balsamy, nie mam nic na brzuszku. niestety, wtedy nie pomyślałam żeby smarować też pupę i plecy i tam mi wylazło paskudztwo :no:
 
Hej dziewczyny :-)
Właśnie czy któraś z Was może mi wytłumaczyć dlaczego wieczorem rozmiar brzucha i piersi tak znacznie się powiększa????? :szok:
 
hej
Moj biust wieczorem sie nie zwieksza ale brzuch tak,rano zapinam spodnie bez problemu a wieczorem musze je rozpinac bo mnie juz cisna...moze za duzo jemy..:)))hiiiii
musi byc jakas inna przyczyna...moze maly caly dzien tak fika i kreci sie ze do wieczora roziaga ten brzuch w nocy idzie spac i od rana znowu wariuje...:)
pozdrawiam;-)
 
u mnie brzuszek rosnie a szczegolnie wieczorem... mam spodnie i bluzki ciazowe ale niestety za duze a obecne za male nie wiem co robic a nie chce wydawac bez potrzeby pieniedzy....
 
u mnie brzuszek rosnie a szczegolnie wieczorem... mam spodnie i bluzki ciazowe ale niestety za duze a obecne za male nie wiem co robic a nie chce wydawac bez potrzeby pieniedzy....
Ja znalazłam na ten przejściowy okres sposób...:-)
Mam kilka dłuższych bluzeczek, wykorzystuję nawet te z krótkim rękawem bo pod nie zakładam koszulki z długim....i do tego getry...świetnie się sprawdzają nie gniotą brzuszka :-)
 
reklama
Do góry