reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zadbana i piękna mama

No dziewczeta u mnie jest to samo rano plaska a wieczorem nie moge sie dopiac i chodze okrakiem jak w conajmniej 6 miesiacu... Maz sie smieje ze teraz to bede dopiero duza...
 
reklama
Jesli chodzi o kremik to w pierwszej ciąży używałam kremiku FISSAN i byłam z niego zadowolona :)
Jest to kremik dla kobiet w ciązy przeciw rozstępom

W tej ciązy również go stosuje, ale coś mnie ciągnie by wyprubować krem firmy MUSTELLA, czy ktos może go używał?
 
Ostatnia edycja:
Poczytałam jak ładnie kształtniejecie i zawiadamiam, ze u mnie tak samo :-)
schudłam 2 kilo (?) ale brzucho roścnie. biust (teraz moge go nazwac takim dostojnym słowem he he) też niczego sobie. kupiłam nowy stanik jeden a z pozostałych wyjęłam poduszki. jak tendencja sie utrzyma to nie wiem do jakiej litery alfabetu dojdę:-)

Pozdrawiam!!!
 
Paula ja tez mam w ciąży taki okraczny chód, nie wiem skąd się to u mnie bierze w pierwszej ciąży tez tak chodziłam. I to od początku oczywiście im większy brzuch tym bardziej kaczkowato dreptałam...
 
Paula ja tez mam w ciąży taki okraczny chód, nie wiem skąd się to u mnie bierze w pierwszej ciąży tez tak chodziłam. I to od początku oczywiście im większy brzuch tym bardziej kaczkowato dreptałam...

hehe bo miednica sie rozchodzi:))) tez to mam...
a co do kg...na poczatku schudlam kg, a teraz waga stoi w miejscu, nie wiem do kiedy,ale mi sie to podoba,bo mala nigdy nie bylam,ostatniej ciazy przytylam 35 kg to moze teraz tylko brzuszek bedzie?>????:))))
 
anecik- tak te chodzenie mnie tez wykonczy i rzeczywiscie wyglada to dosc okropnie no ale coz takie sa uroki....
mama bartusia- troche przesadza ta moja miednica bo nie moge sie normalnie poruszac jejeku jak dlugo to jeszcze bedzie...w pierwszej ciazy cieszylam sie jak glupia ze moge chodzic nawet 2 lata jak slon bo nic mi nie bylo zupelnie rzadnych oznak ze jestem w ciazy a teraz zawsze cos zwariowac mozna....a to dopiero 3 miesiac...
 
No ja przyznam, że 2 - 3 tyg. temu miałam większy brzuch niż obecnie. Bo teraz, po chwili "odpustu", wróciłam do moich nawyków żywieniowych. Niemniej przybyło mi tam gdzie wielu z was, czyli mój całkiem przeciętny biust zaczął przyciągać i ziemię i wzrok;-) A brzuch, jak u kilku z was, rano płaski, wieczorem balonik, który nijak się nie da upchnąć w dżinsach;-)
 
reklama
hej
Ja przytylam 3 kilo potem spadlo troche ale brzuch to mam wielki tylko ze od jedzenia i przyslania ten mini ponizej gdzie jest dzidzius...nie wiem czy to wzdecia czy taki wielki brzuch ale nigdy takiego nie mialam ,takie walki mi sie zrobily ze szok...przedtem bylam w miare szczupla 53 kilo przy wzroscie 164cm ale mam tendecje do tycia ogromne ciezko sie napracowalam zyby wazyc 53kilo tylko przestalam teraz cwiczyc i to pewnie dlatego ale ten brxuch od jedzenia mnie zalamuje...
 
Do góry