reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zadbana i piękna mama

hej :)
To moja piersza ciaza i przytulam juz 28 kilo naszczescie to juz koncowka ciazy :) jak narazie nie moge na siebie patrzec unikam lusterek z daleka :nerd: bedzie duzoooooo pracy po porodzie ... zeby dojsc do formy :) jak jest jeszcze taka nadzieje :zawstydzona/y:
 
reklama
Nie martw się - mi mój mały czsem nie pozwala nawet nic zjeśż tylko cycusia wciąz woła i woła .....
Widocznie dba o linie mamusi :-D:-D

Moja koleżanka przytyła w ciąży 34kg i teraz nosi rozmiar 34 :tak:
Taka z niej się laseczka zrobiła
Będzie dobrze zobaczysz :-):tak:
 
Ja w ciąży przytyłam aż 25 kg :dry: po porodzie spadło tylko 5 kg, teraz po 2 tygodniach spadło kolejne 9 kg... Jeszcze 11 i zostanie waga wyjściowa ;-)

powodzenia we wracaniu do formy :tak::-)
 
Hej dziewczyny chcialam was zapytac w ktorych tyg ciazy najbardziej przybieralyscie na wadze....?
 
Hej dziewczyny chcialam was zapytac w ktorych tyg ciazy najbardziej przybieralyscie na wadze....?

no a u mnie największy skok wagowy odbył się jakoś po 24 tc.. do 24 tc nic nie przytyłam ze względu na ciągłe wymioty, mdłości, itp.. no a później chyba zaczęłam szybko nadrabiać, i tak już pozostało - średnio 3-4 kg miesięcznie:baffled:
 
Pas zamowilam z apteki ( w Grecji maja specjalne katalogi z pasami) a stosuje go od momentu zdjecia szwow czyli juz z 2 tygodnie:-Djest dobrze brzuch wchodzi na swoje miejsce, jak calkowicie przestane krawic zaczne cwiczyc mam jeszcze 9kg trzeba zrzucic tluszczyk!!!!u nas teraz 31 stopni wiec goraco jak cholera wiec licze ze przez spacery uda mi sie zgubic no i w czerwcu chce isc sie kapac....juz sie ludzie kapia na plazy i sie opalaja ale lato!!!buzkiii
 
Ja chciałam sobie taki pas zamowić przez allegro, ale sprzedawca powiedział że taki pas mozna stosować 2 tyg. po urodzeniu i po rozmowie na ten temat z lekarzem - czy nie ma żadnych przeciwskazań

Zamówiłam sobie za to krem poporodowy MUSTELA
Ciekawe czy ujędrni moj brzuszek :-D

Jeśli chodzi o wagę, to wczoraj się ważyłam
1 tydzień po urodzeniu - 10kg na minusie :-)

Jeszcze z 5kg i będzie super - waga jak sprzed ciąży :-D
 
iwona a powiedz mi który pas chciałaś sobie zamówić?

Ja tydzień po porodzie -13,5 kg :-D
jeszcze ze 4kg i waga jak sprzed ciąży ;-)
 
reklama
hej
u mnie tydzien po porodzie i 9 kg zjechalo.......jeszcze 10 do zrzucenia......
w pasie mialam 110 w ciazy a po porodzie zaraz 100 teraz jeszcze mniej.....mam nadzieje ze jeszcze bedzie schodzic i schodzic zarowno jak i w pasie jak i w kg.....zobaczymy.......
 
Do góry