reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zadbana i piękna mama

Mi już nic nie pozostało a zaczyna ubywać to co było przed ciążą. Co prawda nadal staram się być na diecie bezcukrowej i niskotłuszczowej, zresztą nie mogę jeść czekolady (co widziałam po małej). Ja przytyłam tylko 7 kg więc to żadna sztuka. Już nie mogę się doczekać kiedy zacznę ćwiczyć ale z tym muszę jeszcze troszkę poczekać. Na razie pozostają mi coraz dłuższe spacerki z wózkiem ;-)
 
reklama
ja przy porodzie mialam 68 kilo... a teraz juz 60 kilo... no zostalo jeszcze 10 i luz....
 
aga_k_m ja tez mam kupiony Bephanten. tsarina no wlasnie wiem ze to najwazniejsze zeby dziecko bylo dobrze przystawione do piersi ale ja nawet nie wiem jak to jest te DOBRZE a niewiadomo na jaka cholere trafie w szpitalu i czy dobrze i umiejetnie mi pokaze.Ja juz sie tyle nasuchałam o bolacych piersiach znjomych o popekanych krwawiacych i podgryzionych sutkach i jak to plakaly przy przystawianiu do piersi ze odrazu przychodzi mi mysl czy napewno chce karmic.
 
ja przy porodzie mialam 68 kilo... a teraz juz 60 kilo... no zostalo jeszcze 10 i luz....
ale zeszło Ci samo czy coś robisz?
A tak w ogóle to kiedy po porodzie można zacząć ćwiczyć? Bo to że od razu nie to wiadomo ale czy jest taki optymalny czas ?
 
Ja jestem 15 dni po porodzie i nie mam już nic do zrzucenia :-) brzuszek już po tygodniu miałam jak przed ciążą. Wszyscy się dziwią i mówią, że nie wyglądam jakbym kiedykolwiek w ciąży była :-D Ciesze się, że Wam dziewczyny też tak ładnie wszystko wraca do normy!
 
reklama
Do góry