reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zadbana i piękna mama

MAm koleżanke która w ciazy przytyła 32 kilo a teraz jest jeszcze szczuplejsza niz przed ciaza. Po porodzie kazda napewno zejdzie duzo z wagi;) szczerze w to wierze. Ja narazie 13 kilo na plusie.
 
reklama
Ja ważę 70kg, przed ciążą - 57kg. nie wiem jak teraz będzie ale potwierdzam, że po pierwszej ciązy w ciągu 4 miesięcy schudłam strasznie! znacznie chudsza niż przed ciążą byłam, i za nic nie mogłam przytyć, wyglądałam jak szkielet.więc prosze się nie przejmować!!:-D może nie będzie tak źle.:tak:
 
To ja, coby ulżyć swojej niedoli :sorry: pochwalę się 9-ma kilogramami na plusie.
Wszystko za sprawą ciąży cukrzycowej.
Na szczęście posiadłam dietę, wiem co i jak jeść, mogę pozwolić sobie na drobne przyjemnośći (ostatnio codziennie Magnum almond) i ciężko jest mi na razie stwierdzić czy to takie bardzo złe - ta cukrzyca.
Maleństwo rozwija się prawidłowo, nie wykazuje cech makrosomii (w 37 tc 2900), mam nadzieję że wszystko będzie dobrze.
A dieta zrobiła swoje :tak:
 
hej confi Ty sie nie przejmuj pewnie duza dzidzia rosnie:tak:i wody sie odkladaja i moze akurat masz duzo wod plodowych bo to tez jest kwestia indywidualna...widzialam twoje zdjecie i nie widac tych 20kg ...przegonilas mnie bo ja sie zatrzymala na plus 17 kg z tym ze moja dzidzia i brzusio maly....a wody odlozonej nie widze za bardzo to raczej tluszczyk...a ja myslalam ze to ja najwiecej przybiore bo ja duzo tylam na pocztaku stad te wielkie ogromniaste poooosladki i uda mowie wam!!!!!i sam celluit!!!!!!!
pozdrawiam
buzka
ps.zalozymy pozniej :tak:watek jak schudnac po porodzie !!!!!
 
ja za to mam zmartwienie w druga strone...jestem w 38tc i przytylam 'ledwie' 7kg...czytalam gdzies ze od 7 to niby norma ale sama nie wiem, od 2 tyg moja waga wlasciwie juz stoi w miejscu chociaz jem sporo, polozna powiedziala mi ostatnio ze dopoki dziecko rosnie i ma odpowiednia wage to wszystko jest ok, problem tylko w tym ze ONI TU NIE SPRAWDZAJA TEGO!!!!!!!!!!!!!!!!! nie mam zielonego pojecia ile wazy dzidzia, a ostatnie wazenie/usg mialo miejsce 26.01 kiedy to bylam w 24tc
 
hej
a mowilam ze pod koniec ciazy sie chudnie!!!!!:tak:
pozdrawiam
ps.mnie tez by sie przydalo!!!!!zobaczymy......
 
reklama
U mnie na wylocie ok 11 kg na plusie, czyli wszystko w normie, ale jakis czas temu leżałam w szpitalu z dziewczyną która przytyła 40 kg!!!
 
Do góry