reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zadbana i piękna mama

Patusiu- dziekuje za komplementy...... no tez tak staram sobie tlumaczyc.....no i dookloa wszyscy tez to mi mowia ze swietnie i tak szczuplutko wygladam!:sorry2: Ale czasami tak jakos mi glupio......ale w glebi serducha to jestem dumna z mojego brzusia- choc kazda z nas jest bo wszystkie sa piekne.
No i masz racje ze lepiej taki niz taki ktorego prawie nie widac spod faldek tluszczyku...:sorry2:;-)!
Glaski dla Twojego brzucholka- bo twoj tez taki zgrabniutki no i mama taka szczuplutka...:tak:!
 
reklama
W pewnym momencie pewna kobieta nas wyprzedzila i odwracajac sie chyba chciala zapytac czy cos nie tak.....ale jak spojrzala na moj brzuch to tylko uslyszelismy....."o moj boze"

hihihi ale się uśmiałam :-)
no mogę sobie wyobrazić tylko miny przechodniów :-)
super wyglądasz - taka filigranowa kobitka z taaaakim brzuchaskiem :-) po prostu bomba, napatrzeć się nie można... (zazdroszczę ci też bym chciała żeby mi tylko w brzuszek poszło ;-))
a właśnie - dawno fotek żadnych nie dodałaś, może wstawisz jakieś najnowsze? :tak:
 
Kurcze,dziś sie zważyłam i mam 12 kg na + a to dopiero 31 tydz. miałam nadzieje ze przytyje nie wiecej niz 15kg, ale to chyba juz przeszłość.
 
hej
Confi idziemy łeb w łeb i waga dzidzi tez podobna:);-)
pozdrawiam
Tylko na poczatku pamietam duzo mniej wazylas ode mnie a teraz mnie dogonilas poprostu pewnie kazda z nas rosnie w innym tempie.....jedna wiecej na poczatku inna wiecej potem;-)
 
krystyna30 ja po prostu po prawie 3 miesiącach ciągłego wymiotowania mogłam sobie pozwolić na zachcianki :-p
a tak serio to przystopowałam troszkę ze słodyczami i nie objadam się juz w nocy...zauważyłam,że waga też troszkę przystopowała. Teraz jak mam zachciewajkę to zawsze w lodówce jest jakiś jogurt a w domu muszą być jabłka :-)

ale fajnie ,ze idziemy tak równo :tak: ciekawe jaka wage beda miały nasze dzieciaczki jak się urodzą
 
32 tydz
waga (w porównaniu do zeszłego tyg) -300dkg
obwód w pasie ten sam 108cm

(dziwne że mi waga zleciała :confused: byłam na urodzinach, no i jeszcze słodyczy sporo zjadłam przez weekend, więc nie bardzo rozumiem....)
 
reklama
Barmanka - a może nie TY tylko Marcelek sobie te słodycze skonsumował :-D
A może po prostu poprawiła Ci sie przemiana materi
Mi tez miesiąc temu spadła waga o -0,5kg
ale już podskoczyła i mam +11,5kg
 
Do góry