reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zadbana i piękna mama

reklama
Ja smaruje się codziennie kremem na rozstepy FISSAN
Używałam go w pierwszej ciąży i nawet nie jest tak źle
Rozstępy owszem porobiły mi się - nie na brzuchu ale bardziej na biodrach jednak są one małe i nie rzucaja sie w oczy (a brzuch miałam spory)
Ale za to na piersiach to miałam spore rozstępy
Potem jednak zbladły i nie było ich wcale widać :-)

Dlatego teraz staram sie uzywać kremu ujędrniającego dla kobiet w ciąży i matek karmiących
Żeby przygotowac skórę do późniejszego mlecznego bum :-D

Ja miałam bardzo duże piersi jak karmiłam i ciekło mi mleko ....
W nocy to było prawdziwy koszmar bo nie mogłam spac na brzuchu, a na boku to też ciążko bo inaczej miałam całą poduszkę mokrę w mleku
 
ja też się golę maszynką elektryczną od bardzo dawna :tak:
jednorazówka się zawsze pocięłam, no i potem włoski bolą jak odrastają :-( a co do wosku i depilatora to boli mnie jak diabli :baffled: :baffled:
no i też podobnie jak iwona korzystam już z lusterka :crazy:
 
U mnie też już lusterko pójdzie w ruch, bo już prawie na ślepo to robię. A co dopiero będzie za trzy miesiące. Przeraża mnie to. Wtedy to chyba nawet paznokci u stóp nie obetnę.
 
Dziś mój sądny dzień :-D (czyli dzień wagi i centymetra).

27 tyg (wg suwaczka) i waga - o 0,6kg więcej od zeszłego tyg :szok::wściekła/y:,
w pasie mam 106cm (o 1cm więcej od zeszłego tyg).

załamana jestem tą wagą ... co tydzień co raz więcej, co tydzień !! i to nie jest te pare deko :wściekła/y::wściekła/y: HELP...
a najzabawniejsze jest to że słodyczy prawie nie jadam bo mnie nie ciągnie do nich :baffled:
 
Niestety waga rośnie ale nie tylko Tobie :-)
Ja tez slodyczy nie jadam - raczej owoce, warzywa ....
i sama nie wiem skąd te kilogramy
Nawet kolacji nie jadam, no chyba że strasznie mnie ssie to jakiś owoc wtedy zjem
Więc skąd na waga :crazy:

Może to przez te zaparcia,.... zatrzymanie wody w organiźmie..:confused:
Tylko mój mąz się cieszy :-D że kobietka w ciąży powinna tyć, że to jej uroku dodaje :-D
 
reklama
ja to chyba już wiem przez co mam te kg :baffled::baffled:
niestety pracuje na popołudnia - kończę pracę o 11 (w nocy) i przerwe mam coś ok 8, i wtedy właśnie jem moją kolację, uwielbiam rybke więc w sumie co dziennie jem rybe (zawsze jakoś inaczej przyrządzona - by mi się nie znudziła ;-), do tego serek a'la Danonek, i 2 pomarancze....

może to za dużo jak na tak późną kolację? jak myśłicie?
 
Do góry