reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zadbana i piękna mama

reklama
Ja w 21 tc miałam 6 kilo na plusie. Czyli dość podobnie. Ale teraz boje się wejść na wagę po tym świątecznym czasie... Zobacze 16.01 jak mnie położna dopadnie...
 
ja wze 56kg teraz ale ile wazylam wczesniej:confused:, chyba okolo 53 juz nie pamietam czy 52,5 czy 53 ale od 12tyg przytylam tylko 1kg :dry: teraz zaczne chyba nadrabiac:-D
 
hej
Jola ale ty chudziutka jestes 44 kg???zreszta wiekszosc dziewczyn tu jest takich szczuplych.....ja wazylam 53 przed slubem i juz sukienki 34 mi byly za duze trzeba bylo zwezac......ale zazdroszcze !!!ja juz 9 kilo na plusie niestety ale tylko jedna dzidzia;-)mam ogromny apetyt i tendencje do tycia
pozdrawiam
 
ale pocieszam sie ze z 3 kilo to chyba w biust weszlo jak juz doszlam do E....
mam ndzieje ze za duzo rozstepow nie bedzie:shocked2:
 
no to cyculki ci urosly...fajnie...

hej ja mam dalej 55kilo ale w pasie prawie 90cm szokkkkkkkkkkkk
 
reklama
Do góry