reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zaczynamy staranka :)

reklama
No dokładnie - straszne. Co z niej za matka??? W głowie się nie mieści, jeszcze jak je ukryła i tyle dni wszystkich oszukiwała.
 
Masakra.... Ja tego nie potrafię zrozumieć... Ona ma tłumaczyć motywy postępowania... A co tu tłumaczyć ?! No dosłownie nóż się w kieszeni otwiera...
 
Słuchajcie już nie raz się zastanawiałam czemu to tak jest w tym życiu, że często osoby, które bardzo pragną dziecka nie mogą go mieć wtedy kiedy chcą a ktoś tam na górze daje dzieci tym, którym nie powinien.

O i jeszcze o tym maluszku mówią, którego w stawie w Cieszynie znaleźli i do tej pory sprawa niewyjaśniona.

Biedne małe 240.gif-ki.
[*]
 
Ostatnia edycja:
pewnie okaże się,że ona to dziecko sama zabiła... Bo ona nie jest normalna...


I nadal nie daje mi spokoju ten ojciec, który rzekomo znosił wózek i nie zauważył,że dziecko nie żyje?!
 
Ostatnia edycja:
A jeszcze jak o Madzi w telewizji opowiadała, że ona już tyle przeszła, bo wcześniak, chorowała na początku itd.
Mi też wydaje się, że z tym wypadkiem to ściema jakaś. Coś jej pewnie odbiło i krzywdę dziecku sama zrobiła ach .... szok!

Uciekam do spania-przynajmniej spróbuję. Mam nadzieję, że w końcu uda mi się zasnąć. DOBRANOC !
 
dziendobry wszystkim! ja sie tylko witam i spadam do pracy,dzisiaj az do 18 pracuje wiec zycze milego dnia i do jutra dziewczynki
 
reklama
Do góry