reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zaczynamy staranka :)

reklama
bobofrutek nie ma sprawy nastepnym razem prasowanko moje pedzi do ciebie:)))):-D
katy ja tez kurcze boje sie tego nakrecania,znowu to czekanie....no ale coz nam pozostaje:(((mam nadz ze wkrotce wszystkim nam przyjdzie sie cieszyc wkoncu idzie wiosna niedlugo i bocki przyleca:))))))))
 
Witam się późną porą.


Właśnie podali na tvn24,że prawdopodobnie zostało znalezione ciało Madzi... :-(
 
Ja spać nie mogę i też właśnie oglądam :frown: Straszne podobno są już pewni bo kocyk i kombinezon pasuje do opisu :-(
 
reklama
No wiem... Masakra jakaś.... Nie ogarniam tego... Dziś na ten temat rozmawiałam też z moim M i też właśnie mówiliśmy,że normalny człowiek w takiej sytuacji wzywał by pomocy, każda matka nawet jakby już rzeczywiście nie żyło to dziecko, to i tak by próbowała je ocucić a ta jak gdyby nigdy nic wyniosła i zakopała "pod drzewem" jak jakiegoś chomika...
 
Do góry