reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zaczynamy staranka :)

reklama
kimnęłam się i myślałam że przestanie mnie boleć głowa, ale nie :dry:

zamówiłam na obiad pizze i grzanki z serem i czosnkiem ... jak szaleć dzisiaj to szaleć :-)

karolina - ja w pierwszj ciązy nie miałam brzucha ale cycki dwa razy wieksze to tak i bardzo szybko widoczne, teraz tez rosną jak szalone, wtedy mnie nie bolały a teraz bardzo :blink:
 
ja sprzatnelam salon, teraz czekam az Mya pojdzie spac to zabiore sie za kuchnie i lazienke, bo przy niej nic nie mozna zrobic:angry: zabiera mi szmatke albo odkurzacz i ona 'siama' sprzata
 
cześć laseczki!

ja dzisiaj znowu miałam dużo pracy i teraz dopiero mam chwile aby pobyć z wami

katy myślę że u ciebie już po owu. poczekaj jak jutro tempka i jak nadal wysoko to bierz lutkę

lorelain śliczny pęcherzyk. gartuluję jeszcze raz

małami tulę ale szykuję ci się cudowny weekend więc szykuj się na następny cykl trzymam kciuki

karolinko jak to dobrze słyszeć ze ty tez bez objawów znosisz ciążę. bo ja już się martwię że cos ze mna nie tak. ale najwidoczniej taki mój urok. wizyta już 7 lutego

roszpunko
wyglądasz super. ciąża ci służy

za wszystkie staraczki zaciskam kciukasy. weekend przed wami więc nie próżnować

będę jeszcze później
 
Lori ja też dziś z Zobacz załącznik 433196pizzą zaszalałam. Nie mam siły na robienie obiadu :no:

Odebrałam wyniki krwi jakie zlecił mi na wizycie mój lekarz rodzinny i tak generalnie nie są złe ale:
OB 15 (norma 2-12),
średnia objętość płytki trochę poniżej normy 6,7 (norma 6,8-11,4)
i teraz to co najbardziej mnie smuci - cholesterol całkowity 274 (norma 120-200 mg/dl) !!!!!

No więc dziś jedna z ostatnich wyżerek i teraz pora przejść na dietę :crazy:

Acha zlecił mi też TSH - wynik 1,99 ulU/ml (norma 0,30-3,69 ulU/ml) . Wiem, że dziewczyny badają jeszcze FT3 i FT4 ale tego mi już na skierowaniu nie dał. Jak trzeba będzie to prywatnie zrobić pójdę.
 
JA MALA PROBOWALAM KARMNIC bo cos mi malo je ;/
a tak to tv i nk :p
moja kolezanka stracila 4 ciaze 1 poronila a 3 biochemiczne no i nie mam humoru cos przez to ;/
 
reklama
Do góry